W USA dopuszczono szczepienia na Covid-19 dla niemowląt

Opublikowano: 20.06.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1603

17 czerwca 2022 r. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) przyznała awaryjne zezwolenie (EUA) na „szczepionki” przeciwko koronawirusowi z Wuhan (Covid-19), które mają być wstrzykiwane sześciomiesięcznym niemowlętom.

Wcześniej tylko dzieci w wieku pięciu lat i starsze mogły być szczepione i tylko zastrzykiem Pfizera, podczas gdy osoby w wieku 18 lat i starsze mogły przyjmować Modernę. Teraz, dzięki FDA, DNA niemowląt będzie mogło być trwale zniszczone przez obydwie marki.

Ogłoszenie pojawiło się zaledwie dwa dni po tym, jak panel doradczy FDA złożony z „niezależnych ekspertów” zagłosował jednogłośnie, aby umożliwić regulatorowi awaryjną autoryzację „szczepień” dla tej nowej grupy wiekowej. FDA przyznało, że dane z badań Pfizera na dzieciach są „niewiarygodne”, ale i tak autoryzowało szczepionki.

Zastrzyki oczywiście nie robią absolutnie nic, aby promować zdrowie i są dla niemowląt całkowicie niepotrzebne, ale Pfizer i Moderna muszą generować większe zyski, więc FDA prowadzi swoją licytację na Wall Street kosztem życia dzieci.

FDA przyznała w oświadczeniu, że żałosne badanie kliniczne firmy Pfizer z udziałem dzieci „określono jako nierzetelne ze względu na niewielką liczbę przypadków COVID-19, które wystąpiły u uczestników badania”. Mimo to FDA daje firmie wszystko czego żąda.

Autorstwo: Ethan Huff
Na podstawie: TheEpochTimes.com
Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.