Urraca – samoistny portal międzywymiarowy?

Opublikowano: 30.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 893

Według legendy Navajo Urraca Mesa ma bramę do piekła. Kiedy Navajo dotarli na szczyt Mesy, znaleźli tam niską, świecącą istotę, która twierdziła, że ​​jest ostatnim z Anasazi, który w tajemniczy sposób zniknął w tysiąc pięćsetnym roku przed naszą erą. Navajo przyprowadzili świecące stworzenie z powrotem do swojego szamana. Ostatni Anasazi powiedział Navajo, że Anasazi walczą z siłami zła u bram piekła. Wszyscy Anasazi udali się do piekła, aby powstrzymać demony i ocalić resztę świata. Ostatni Anasazi pozostał, aby opieczętować bramę i strzec wejścia. W obecnym czasie na Uraaca dzieją się dziwne i paranormalne zdarzenia, które przybierają na sile. Czy faktycznie na tej górze stołowej znajduje się portal międzywymiarowy?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.