Uratowały mnie duchy!

Opublikowano: 02.12.2019 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1033

Tajemnicze zdarzenie miało miejsce 10 listopada 2019 roku. Mężczyzna znany jako Song Ruixiong zapuścił się w głąb dziczy regionu Tajwanu w okolicy Pingtung i tam przepadł bez wieści. Dopiero po 10 dniach wrócił do miasteczka cały i zdrowy. Opowiadał potem jak w przetrwaniu pomogła mu para duchów.

Song Ruixiong zaginął około godziny 7.00 rano. W górach Tajwanu znaleziono jedynie jego porzucony samochód. Po 10 dniach od zniknięcia w górskim lesie Song był w stanie wrócić bez szwanku. Droga ze szczytu była zupełnie inna od tej jaką pamiętał gdy szedł w drugą stronę. Dodatkowo jego telefon rozładował się pozostawiając mężczyznę w sytuacji bez wyjścia.

Kiedy Ruixiong nie wrócił wieczorem do domu, jego rodzina skontaktowała się z władzami prosząc o pomoc. Grupa poszukiwawcza składająca się z 284 osób, a także z 111 funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przeczesała górę. W akcji brały udział dwa helikoptery z kamerami termowizyjnymi, co miało przyspieszyć odnalezienie Ruixionga. Mimo dołożonych starań nie udało się go odnaleźć. Nikt nie spodziewał się, że mężczyzna będzie w stanie sam wrócić z puszczy z niesamowitą historią.

Podczas zaginięcia Ruixiong próbował różnych sposobów na wydostanie się z lasu, między innymi próbował się wspiąć na kamienną ścianę, z której koniec końców spadł obijając się i gubiąc swoje okulary. Przez kilka dni mężczyzna ukrywał się w niewielkiej jamie, czekając na pomoc ratowników. Jednak po czasie stracił nadzieję na odnalezienie go przez służby i postanowił znaleźć sposób na samodzielne zejście do podnóża góry.

W drodze przez las Ruixiong spotkał tajemniczą parę, która spędziła z nim dwie godziny spacerując w dziczy. Młodzi ludzie najpierw zapytali mężczyznę o jego wadę wzroku, na co ten opowiedział jak zgubił okulary. Później natomiast para rozmawiała o duchach przodków zamieszkujących ten obszar. Gdy Ruixiong zapytał ich o to ci milczeli nie dając mu żadnej odpowiedzi.

W pewnym momencie mężczyzna nie zauważył, gdy oddzielił się od dwójki nieznajomych. Ruixiong twierdził nawet, że para po prostu zniknęła, a kiedy ich szukał, zauważył znajomą mu drogę prowadzącą prosto do miasteczka. Patrząc wstecz na to doświadczenie, Ruixiong był pewien, że nieznajomi którzy pomogli mu w wędrówce przez las byli duchami ludzi, którzy kiedyś tam mieszkali lub byli to słudzy samego boga góry, który zlitował się nad “ślepym” starcem i pomógł mu bezpiecznie wrócić do domu.

Autorstwo: Sariel Goldeen
Na podstawie i zdjęcie: News.ltn.com.tw
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 2,60 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
gajowy
Użytkownik
gajowy

Szamańska klasyka po zażyciu psychodelików. Jeszcze powinien też zamienić kilka słów ze swoimi przodkami i wyjść poza swe ciało do kompletu.
Widać coś bardzo delikatnie na niego podziałało a ludzie doszukują się sensacji.

Radek
Użytkownik
Radek

Normalne. Tysiące podobnych zdarzeń dzieje się na świecie, ale ludzie którzy maja ciasne rozumienie świata myślą, że to bzdury i starają się to wyjaśnić w prymitywny sposób. Ale cóż, jedni nie wierzą w okrągłą ziemię i nawet sami budują rakiety aby się wzbić wyżej i przekonać.