Uratowały mnie duchy!

Opublikowano: 02.12.2019 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1274

Tajemnicze zdarzenie miało miejsce 10 listopada 2019 roku. Mężczyzna znany jako Song Ruixiong zapuścił się w głąb dziczy regionu Tajwanu w okolicy Pingtung i tam przepadł bez wieści. Dopiero po 10 dniach wrócił do miasteczka cały i zdrowy. Opowiadał potem jak w przetrwaniu pomogła mu para duchów.

Song Ruixiong zaginął około godziny 7.00 rano. W górach Tajwanu znaleziono jedynie jego porzucony samochód. Po 10 dniach od zniknięcia w górskim lesie Song był w stanie wrócić bez szwanku. Droga ze szczytu była zupełnie inna od tej jaką pamiętał gdy szedł w drugą stronę. Dodatkowo jego telefon rozładował się pozostawiając mężczyznę w sytuacji bez wyjścia.

Kiedy Ruixiong nie wrócił wieczorem do domu, jego rodzina skontaktowała się z władzami prosząc o pomoc. Grupa poszukiwawcza składająca się z 284 osób, a także z 111 funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przeczesała górę. W akcji brały udział dwa helikoptery z kamerami termowizyjnymi, co miało przyspieszyć odnalezienie Ruixionga. Mimo dołożonych starań nie udało się go odnaleźć. Nikt nie spodziewał się, że mężczyzna będzie w stanie sam wrócić z puszczy z niesamowitą historią.

Podczas zaginięcia Ruixiong próbował różnych sposobów na wydostanie się z lasu, między innymi próbował się wspiąć na kamienną ścianę, z której koniec końców spadł obijając się i gubiąc swoje okulary. Przez kilka dni mężczyzna ukrywał się w niewielkiej jamie, czekając na pomoc ratowników. Jednak po czasie stracił nadzieję na odnalezienie go przez służby i postanowił znaleźć sposób na samodzielne zejście do podnóża góry.

W drodze przez las Ruixiong spotkał tajemniczą parę, która spędziła z nim dwie godziny spacerując w dziczy. Młodzi ludzie najpierw zapytali mężczyznę o jego wadę wzroku, na co ten opowiedział jak zgubił okulary. Później natomiast para rozmawiała o duchach przodków zamieszkujących ten obszar. Gdy Ruixiong zapytał ich o to ci milczeli nie dając mu żadnej odpowiedzi.

W pewnym momencie mężczyzna nie zauważył, gdy oddzielił się od dwójki nieznajomych. Ruixiong twierdził nawet, że para po prostu zniknęła, a kiedy ich szukał, zauważył znajomą mu drogę prowadzącą prosto do miasteczka. Patrząc wstecz na to doświadczenie, Ruixiong był pewien, że nieznajomi którzy pomogli mu w wędrówce przez las byli duchami ludzi, którzy kiedyś tam mieszkali lub byli to słudzy samego boga góry, który zlitował się nad “ślepym” starcem i pomógł mu bezpiecznie wrócić do domu.

Autorstwo: Sariel Goldeen
Na podstawie i zdjęcie: News.ltn.com.tw
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 2,60 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
gajowy
Użytkownik
gajowy

Szamańska klasyka po zażyciu psychodelików. Jeszcze powinien też zamienić kilka słów ze swoimi przodkami i wyjść poza swe ciało do kompletu.
Widać coś bardzo delikatnie na niego podziałało a ludzie doszukują się sensacji.

Radek
Użytkownik
Radek

Normalne. Tysiące podobnych zdarzeń dzieje się na świecie, ale ludzie którzy maja ciasne rozumienie świata myślą, że to bzdury i starają się to wyjaśnić w prymitywny sposób. Ale cóż, jedni nie wierzą w okrągłą ziemię i nawet sami budują rakiety aby się wzbić wyżej i przekonać.