Upadłe anioły i narodziny Noego

Opublikowano: 09.06.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 489

Audycja „Nieznana Historia Świata”. W apokryfach „Starego testamentu” zapisano historię różnych istot z Kosmosu. Według pism w zamierzchłych czasach na Ziemię stąpiła grupa, która miała za zadanie doglądać ludzkości i pomagać rozwijać świadomość kosmiczną. Tymczasem byty te, zaczęły rozkoszować się podczas wizyty na naszej planecie i jak zostało zapisane, brali sobie kobiety za żony, a te im rodziły… gigantów. Zdegenerowanie moralne pozaziemskich doprowadziło do zatrzymania rozwoju mentalnego i psychicznego ludzi (ale też ich samych), co przełożyło się na dalsze losy cywilizacji na Ziemi. Z apokryfów, tzn. „Apokalipsy Noego” dowiadujemy się o narodzinach samego Noego. Jest to historia niezwykła, ponieważ łączy z sobą kilka bardzo ciekawych wątków…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o