Upadek kultury – 3

Opublikowano: 27.05.2015 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Upadek kultury – 3

Liczba wyświetleń: 490

W 3 odcinku programu Petera Josepha o nowej, szybko rozprzestrzeniającej się po świecie epidemii: “Zaburzeniach próżniaczo-konsumpcyjnych”. Choroba rozprzestrzenia się nie przez mutację wirusa lub predyspozycje genetyczne – ale przez “memy” kulturowe – obracając świat w kloakę mini-centrów handlowych, obsesje, modę, sztuczne cycki i agresywne gadżety. Gość specjalny: Komik Lee Camp.

Film z polskimi napisami. Włącz je, jeśli ich nie widać.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.