Upadek Kabały – 1

Opublikowano: 10.04.2020 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1757

https://www.youtube.com/watch?v=wfuzqi41KWU

Dokument stworzony przez wielką badaczkę Janet Ossebaard.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Kruszon 10.04.2020 06:13

  Prawda zawsze zwycięży.

 2. Admin WM 10.04.2020 07:08

  Warto zobaczyć – nawet jeśli poruszane tematy są już znane – i przekazać dalej komuś linka, bo to dobre, proste podsumowanie i dające dużo do myślenia podsumowanie problemu iluminatów.

 3. radical3dom 10.04.2020 16:14

  Nie do końca warto zobaczyć. Moim zdaniem ten film to dowód na walkę elit o dominację nad światem. Niestety nic dobrego szarym ludziom to nie przyniesie. Dlaczego tak myślę:
  – cały film ani słowa o żydach izraelu, koneksjach trampa z nimi, przykladow jak im sie wysługuje.
  – ani słowa o trzeciej świątyni i nadejściu antychrysta??
  Za to trump został podróżnikiem w czasie, nawet jeśli to tym gorzej dla nas że oni mają taką technologię.
  Nie iwerzycie w nadejście antychrysta?Tak biblia mówi, dlaczego jej wierzyć??
  Napisane było że w czasach ostatecznych nikt nic nie kupi ani sprzeda bez znaku bestii 666.
  Dowód:
  od 25 lat kupujemy produkty z kodem kreskowym, sami sprawdzcie. Na kodzie pierwsze środkowe i ostatnie 2 kreski są nieco dłuższe i zawsze maja taki sam wygląd – dwie wąskie, zgadnijcie jakie cyfry te kreski reprezentują. Jak nie wierzysz to znajdz kod z jakaś szóstką na nim i porównaj wygląd kresek.

 4. SirNick 10.04.2020 19:17

  Widziałem i jak zwykle fakty przemieszane z fikcją literacką. Tak podróże w czasie istnieją 🙂 – kluczowy wniosek z filmu. Dzięki temu ci co maja nas zbawić niby wszystkie zamachy przeżyli i przeżyją. Mogliby śmiało opatrzyć ten film logiem Marvel.
  Czekam z niecierpliwością grzecznie w domciu na na takiego mocarza z przyszłości, co wpadnie do Polandii i powie w święta, jak i kiedy skończy się ten cyrk z korona-świrusem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.