Upadek epoki humanizmu

Opublikowano: 28.02.2021 | Kategorie: Opowiadania, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 910

A na nas czekają elektroniczne obozy koncentracyjne.

— A więc grozi nam koniec! Tak, to koniec humanizmu. Rządzący światem robią wszystko, aby wbić ostatni gwóźdź do trumny humanizmu, bo zaczyna się w społeczeństwie wdrażać fałszywą ideę wyższości kontroli nad wolnością! Humanizm opiera się na takich wartościach jak dobro i wolność — stwierdził Jan Potfforny. — Prowokuje się ludzi i organizuje konflikty, aby wprowadzić obostrzenia i surowe nakazy skutkujące kontrolą człowieka i jego umysłu. Niektórzy politycy mówią, że to wszystko dla dobra ludzkości. Tylko na jakiej podstawie mają oni prawo orzekać, co jest dobrem dla człowieka. Dobro to wartość moralna i tym cenniejsza, jeśli związana jest z ideą wolności. Nie istnieje żadne dobro w ramach zniewolenia, choć pozory na to wskazują, tylko ucisk i wyzysk. Niestety ludzie wybrali rzekome bezpieczeństwo gwarantowane przez rządzących, ale w zamian muszą zrezygnować z wolności. Szczytem tego zniewolenia będzie totalna kontrola, no i na koniec likwidacja ostatniego bastionu wolności, jakim jest pieniądz gotówkowy! „Poznacie ich po ich owocach” (Mt 7, 16), czyli jak zlikwidują gotówkę, wtedy ludzie zrozumieją, że wpadli w sidła totalnej kontroli. Program likwidacji gotówki jest powoli wdrażany. Podstawą humanizmu są takie wartości: wolność, piękno, dobro i prawda! Co z tego dziś mamy? Zamiast wolności mamy zniewolenie, zamiast piękna brzydotę jako wartość estetyczną, zamiast dobra mamy pogardę do człowieka i zamiast prawdy triumfuje kłamstwo! Zniewolenie, brzydota, pogarda do życia i kłamstwo to treści znane już ludzkości, spójrzcie na dzieje obozów koncentracyjnych! A na nas czekają elektroniczne obozy koncentracyjne. Zniewolenie jest potrzebne po to, aby powstał nowy, inny człowiek, ale jako cyborg podatny do sterowania przez bogatych, tj. banksterów rządzących światem — powiedział dziś rano na rynku miejskim Jan Potfforny i wyciągnął z aktówki ilustrację „Dawida” Michała Anioła, słynnej renesansowej rzeźby, którą pokazał swoim słuchaczom, a było tam tym razem kilka osób, w tym starsze osoby.

— Oto pomnik wolnego i dumnego człowieka. Pójdzie on w zapomnienie. Na jego miejsce powstanie pomnik cyborga i to nas czeka! Cyborg ma być ważniejszy od człowieka, bo będzie doskonalszy, gdyż oparty będzie na matematyce, czyli doskonałej nauce, a nie na niedoskonałej przyrodzie, bo przyroda od Boga pochodzi, a ta Istota się według panów tego świata rzekomo nie sprawdziła! — dodał na koniec Potfforny.

Ludzie się zaśmiali, bo nie zrozumieli, że ta rzeźba jest jednym z ostatnich pomników przedstawiających ideał wolnego i pięknego człowieka, tj. wizerunek osoby bez kajdan elektronicznych, chipów i utylizujących ludzkość niektórych trujących szczepionek!

Autorstwo: Marek Sikorski
Fragment książki pt. “Sprzedaż duszy na złom. Wizje i opinie Jana Potffornego”
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.