United Slaves of America

Opublikowano: 28.11.2014 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 538

Amerykańskie więzienia przedstawiane są zwykle w filmach jako pojedyncze, wygodne cele dla jednego lub dwóch więźniów, w których można posiadać osobiste rzeczy i spokojnie wysypiać się nocą za zamkniętymi drzwiami. W rzeczywistości tak odsiadują tylko milionerzy w prywatnych więzieniach i przestępcy skazani w nagłośnionych przez media sprawach sądowych.Zwykli więźniowie gigantycznego systemu więziennego USA, który już dawno pod względem liczby odbywających karę pobił „stalinowskie łagry” przez wszystkie lata ich istnienia, siedzą stłoczeni w ogromnych, wielopiętrowych barakach, gdzie przemoc i wojny pomiędzy bandyckimi gangami są częścią codziennego życia.


Za najmniejsze nieposłuszeństwo wobec administracji więziennej więźniów przenosi się do karceru gdzie zamyka się ich w ciasnych klatkach, rodem ze średniowiecza, w których nie ma możliwości snu.

Oto jak się sprawy w USA naprawdę mają.

Opracowanie: RX
Na podstawie: politikus.ru
Źródło: Wolna Polska

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Pires
Użytkownik
Pires

Zakłady karne są budowane, a więźniów przybywa. Coraz większy odsetek obywateli siedzi w zakładach karnych. Ameryka jest pod tym względem liderem i z takiego kraju nie powinniśmy brać przykładu. To nie jest wolny kraj tylko faszyzm pod ładną przykrywką demokracji która walczy w tzw terroryzmem. Czy ktoś zapyta za co oni tam siedzą i jakie są efekty resocjalizacji? Wiezień po wyjściu na wolność najczęściej szybko wraca za kratki i taka kolej rzeczy jest najbardziej korzystna dla władz. W takim zakładzie karnym zwykły obywatel posądzony o terroryzm i osadzony bez wyroku może szybko stać się groźnym mordercą. Im więcej osób “siedzi” tym łatwiej sterować pozostałymi poprzez zastraszanie i zaostrzanie kar nawet za drobne przestępstwa.

Aaron Schwarzkopf
Użytkownik

Amerykańskie więzienia są w dużym procencie…prywatne! Tamtejszy system penitencjarny to przede wszystkim potężny biznes. I jak w każdym realnym biznesie chodzi o maksymalizację zysków przy minimalnych kosztach.