Ultimatum Niemiec dla Polski!

Opublikowano: 01.12.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1184

Pod wpływem niemieckiego ultimatum PiS musi wybrać, co jest dla niego ważniejsze – Polska czy Ukraina? Normalny polski rząd udzieliłby natychmiastowej odpowiedzi, że Polska, ale nie PiS-owski, który… wolałby wybrać Ukrainę?

Autorstwo: Krzysztof Ator Woźniak
Źródło: YouTube.com

6

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. andi170 01.12.2022 08:34

    Ten rząd jak każdy poprzedni jest WROGIEM Polski I Polaków ale niestety ludzie nie uczą się z historii i dalej wybierają hołotę antypolską.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.