Ułaskawiono osoby mierzące z broni w demonstrantów BLM

Opublikowano: 04.08.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 948

Gubernator stanu Missouri Mike Parson ogłosił we wtorek, że spełnił swoją obietnicę ułaskawienia pary, która zyskała rozgłos za wycelowanie broni w demonstrantów domagających się sprawiedliwości społecznej, gdy ci wdarli się do luksusowej enklawy St. Louis w zeszłym roku.

Parson, republikanin, ułaskawił Marka McCloskeya, który przyznał się w czerwcu do wykroczenia i został ukarany grzywną w wysokości 750 USD, oraz Patricię McCloskey, która przyznała się do wykroczenia i została ukarana grzywną w wysokości 2000 USD.

McCloskeys, obydwoje będący prawnikami tłumaczyli, że czuli się zagrożeni przez protestujących, którzy w czerwcu 2020 r. mijali ich dom w drodze przed pobliski dom burmistrza miasta, grupa osób wkroczyła na prywatną ulicę.

Mark McCloskey wyszedł ze swojego domu z karabinem typuAR-15, a Patricia McCloskey wymachiwała półautomatycznym pistoletem.

Ponieważ zarzuty jakie im postawiono były zakwalifikowane jako wykroczenie, McCloskeyowie nie stanęli przed możliwością utraty licencji prawniczych lub prawa posiadania broni palnej.

Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o