Ukryta struktura wszechświata zakodowana w starożytnej wiedzy

Opublikowano: 01.08.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 600

Niezwykłe zdjęcia cząsteczek i wiązań atomowych powstały przy pomocy mikroskopu sił atomowych, który umożliwia uzyskanie takich niezwykle dokładnych obrazów dzięki wykorzystaniu sił oddziaływań międzyatomowych. Wielokolorowe a także czarno białe obrazy pokazują długość wiązań atomowych wraz z gęstością elektronów. Spoglądając na zdjęcia tych cząsteczek, zobaczymy pewne bardzo tajemnicze podobieństwo. Kształt przypomina pszczele plastry oraz określone gatunki roślin, których kwiaty układają się na ten charakterystyczny i ciekawy wzór. Tym kształtem jest heksagon czyli sześciokąt, który w bliźniaczej formie heksagramu był stosowany w zaawansowanej magii od czasów starożytnych przez samego Salomona. Heksagram składa się z dwóch nachodzących na siebie trójkątów równobocznych i ściśle odnosi się do cyfry 6. Niesamowity heksagonalny kształt cząsteczek, a także sposób wiązania atomowego występujący w tej samej heksagonalnej postaci, a także liczne występujące w ziemskiej przyrodzie przykłady otwierają nam drogę do zrozumienia tajemnic naszej rzeczywistości.

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.