Ukryli igły w chlebie – posiedzą

Opublikowano: 05.11.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1213

To miał być żart a mogło skończyć się tragedią. Dwóch mężczyzn usłyszało wyrok pozbawienia wolności na 12 miesięcy, za umyślne narażanie zdrowia i życia wielu osób. Bradley Scott i Matthew Keam, umieszczali niebezpieczne przedmioty w produktach spożywczych w sieci sklepów Sainsbury’s.

Mężczyźni w wieku 30 i 24 lat, stanęli przed Maidstone Crown Court, obaj wyrazili skruchę za swoje postępowanie nazywające je „głupim”.

Scott i Keam, umieścili strzykawki i igły między innymi, w chlebie czosnkowym, butelce soku pomarańczowego czy w pudełku z płatkami, ich zabawa trwała pięć miesięcy, za każdym razem wybierali ten sam sklep Sainsbury’s w Aylesford. Nieopodal znajduje się siłownia, z której korzystali obaj mężczyźni, igieł używali do przyjmowania sterydów co ułatwiło policji poszukiwania żartownisiów, policja zbadała materiał DNA pozostawiony na przedmiotach.

Oficerowie prowadzący śledztwo przyznali, że głupi żart mógł się skończyć tragedią, na szczęście w większości przypadków, pracownicy i klienci zauważyli niebezpieczne przedmioty. Detektyw Barrie Prowse powiedział: „Te przestępstwa bez wątpienia spowodowałyby wzrost niepokoju wśród kupujących, jak i personelu. Ochrona ogółu społeczeństwa i bezpieczeństwo mają ogromne znaczenie, chociaż sąd ma ograniczone możliwości karania w takich przypadkach, to z całą mocą, robi to”.

Autorstwo: SDG
Źródło: Cooltura24.co.uk


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Radek 06.11.2019 03:35

    Właśnie takich głupków powinno się surowo karać, a nie na przykład kogoś kto da klapsa dziecku.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.