Ukraińskie firmy organizują wycieczki na front

Opublikowano: 14.05.2022 | Kategorie: Turystyka i podróże, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2247

„Rzeczpospolita” opisuje rosnącą liczbę ofert przygotowanych przez ukraińskie firmy turystyczne, proponujące potencjalnym klientom wycieczki na front. Tym samym zainteresowani mogą wykupić weekendowy pobyt w Kijowie, albo pojechać na miejsce masakry ludności w Buczy.

Wojna spowodowała, że Ukraina ma kłopoty gospodarcze, nie tylko zresztą w najbardziej nagłośnionych branżach produkcji i eksportu żywności. Zamarła również turystyka, poszukująca obecnie możliwości zrekompensowania sobie strat.

Według „Rzeczpospolitej” ukraińska branża turystyczna oferuje coraz częściej wycieczki na front. Na razie podobne ogłoszenia mają stanowić niszę, tym niemniej już teraz turyści mogą „zobaczyć historię na własne oczy” w ramach „ekstremalnych wycieczek”.

Turyści w ramach dostępnych ofert mogą odwiedzić Kijów, zobaczyć na własne oczy miejsce masakry w Buczy, a nawet zobaczyć Czernihów będący przez kilka tygodni areną zaciętych walk.

Organizatorzy podobnych wypraw organizują chętnych w maksymalnie czteroosobowe grupy. Twierdzą też, że turyści mogą czuć się bezpiecznie, bo oferowane są im środki „odpowiadające ambasadorom waszych krajów”. Jedna piąta dochodu z wycieczek jest natomiast przekazywana na pomoc ukraińskiemu wojsku.

Na podstawie: Sukces.rp.pl
Źródło: Autonom.pl

10

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.