Ukraińskie bajdy

Opublikowano: 14.05.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 714

Długotrwałe przebywanie ze schizofrenikiem, grozi nabyciem choroby. PiS już kiedyś rządził Polską i wówczas również parł do wojny na Ukrainie z Rosjanami.

19

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 14.05.2022 16:17

    Najgorsze gdyby Ukraina jakos wyszla z tej wojny z Rosja wzmocniona zwlaszcza militarnie. Ciekawe w ktora storne skierowaliby swoj potencial? Ukraina zdominowana przez wyznawcow bandery moglaby sie zwrocic przeciwko Polsce. Maja juz tu ogronama V kolumne nierzadko z PESELem czy na karcie Polaka. Nastapi ukrainzacja Polski. Tego sie obawiam.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.