Ukraińskie ziemie zostały przejęte przez Amerykę

Opublikowano: 03.06.2022 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2940

Czy wiecie, dlaczego USA wysyłają tak dużo broni na Ukrainę? Bądźcie pewni, że nie dzieje się tak z powodu miłosierdzia chrześcijańskiego. Po prostu dlatego, że trzy duże amerykańskie firmy międzynarodowe kupiły od Zełenskiego 17 milionów hektarów świetnej ziemi.

Są to firmy Cargill (która wzięła udział w symulacji „Food Chain Reaction – A Global Food Security Game”), Dupont oraz Monsanto (spółka formalnie niemiecko-australijska, ale z kapitałem amerykańskim). Pięć procent ukraińskich gruntów rolnych zostało także zakupionych przez Chiny.

Aby zrozumieć, ile to jest 17 mln hektarów, wystarczy pomyśleć, że całe Włochy mają 16,7 mln hektarów gruntów rolnych. Krótko mówiąc, 3 amerykańskie firmy wykupiły na Ukrainie więcej użytecznych gruntów rolnych niż mają ich Włochy.

A kim są udziałowcy owych trzech firm? Zawsze ci sami: Vanguard, Blackrock, Blackstone. To znaczy te same 3 firmy finansowe, które kontrolują wszystkie banki świata, jak również wszystkie znaczące przedsiębiorstwa przemysłu zbrojeniowego na kuli ziemskiej. Krótko mówiąc, są samowystarczalni.

To dlatego już w okresie poprzedzającym wybuch wojny na Ukrainie nastąpił gwałtowny wzrost cen pasz (Cargill i Du Pont) oraz nawozów (Monsanto-Bayer) – ponieważ oni już wtedy wszystko wiedzieli, o wszystkim byli poinformowani.

Mass-media nagłaśniają wojnę. Rzecz jasna – ich właścicielami są te same Vanguard, Blackrock i Blackstone. A Biden chce wojny – bo, co oczywiste, został wybrany przez tę samą wspaniałą trójkę.

Co z tymi wszystkimi pieniędzmi zrobią powszechnie znane nam osoby – czyli Buffet, Soros i Gates – którzy są jawnymi i ukrytymi udziałowcami wymienionych wcześniej 3 wielkich firm finansowych? Czy żywią się gwarancjami bankowymi i funduszami hedgingowymi?

Zdjęcie: ales_kartal (CC0)
Źródło zagraniczne: PareleLibre.blog
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com

Uzupełnienie „Wolnych Mediów”

Sprzedaż gruntów rolnych na Ukrainie rozpoczęła się 1 lipca 2021 roku. Chiny kupiły 3 mln ha. Ukraina posiada 40 mln ha ziemi rolnej.

27

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Admin WM 03.06.2022 12:29

  Ukraina ma 40 mln hektarów ziemi rolnej, 17 mln ha kupili Amerykanie. Czyli prawie połowę. Tutaj lektura uzupełniająca po włosku, z której wynika, że Zełenski posłuchał Światowej Organizacji Handlu zezwalając na sprzedaż ziemi rolnej obcokrajowcom.
  https://www.ansa.it/nuova_europa/it/notizie/rubriche/altrenews/2021/07/02/ucraina-abolito-dopo-20-anni-divieto-di-vendita-dei-terreni_5f5e1d3a-d354-4dad-99b3-c2842304bea4.html
  https://ilmanifesto.it/zelensky-obbedisce-al-fmi-e-svende-i-terreni-agricoli-ucraini
  Ponieważ to zajawki z opłatą abomanentową, tutaj pełna treść:
  https://www.maurizioblondet.it/lucraina-se-le-comprata-lamerica/

 2. Quasar 03.06.2022 16:27

  Dużo się pisze i właściwie powtarza… co i gdzie się dzieje, ale mało kto mówi, pisze, albo nawet wie, DLACZEGO ?!!

  Wszystko jest skrupulatnie realizowanym planem depopulacyjnym, najbogatsi, najbardziej wpływowi i najbardziej opętani niszczą i palą wielkie holdingi żywnościowe, np. w USA spalono i totalnie zniszczono około 30 wielkich fabryk i magazynów żywności, produkujących i przechowujących żywność, w tym samym czasie skupują i przejmują ziemie rolne.

  Dlaczego psychopata i ludobójca Bill Gates jest największym w USA właścicielem ziemi uprawnej…?

  Czy może ktoś myśli, że będą produkowali zdrową żywność BIO…? N I E !!

  Żyjemy w bardzo niebezpiecznych czasach. ATAK na całą ludzkość jest zorganizowana na wielu poziomach, niewielu o tym wie, i najprawdopodobniej, mało kto przeżyje.

  Będą produkowali zmodyfikowaną żywność GMO, skażoną chemią, glifosatem, aluminium, tlenkiem grafenu, z eksperymentem genetycznym mRNA, i całą resztą tablicy Mendelejewa.

  Wywołają WIELKI GŁÓD !!!

  Zostaną zniszczone, albo z różnych powodów załamią się produkcje jeszcze zdrowej żywności.

  Doprowadzą do załamania się dystrybucji i zaopatrzenia żywności, i wszystkiego co jest potrzebne do życia.

  Spowodują że ceny paliwa będą tak wysokie, że nikogo nie będzie stać na tankowanie 200 – 300 – 500 litrowych zbiorników, i nie będzie się opłacało

  Załamie się dystrybucja i zaopatrzenie w materiały i części potrzebne do produkcji i naprawy maszyn, samochodów, ciężarówek, nie będzie części do naprawy sprzętu rolniczego, ani ciężarówek, które tą żywność, zaopatrzenie i części rozwozi i dostarcza.

  Wtedy gdy już nie będzie nigdzie zdrowej żywności, ogłoszą, że mają żywność “nowej generacji”, ale musicie się “zaczepić”, i przyjąć znak bestii, przyjąć elektroniczny kredyt socjalny, według którego będzie racjonowana skażona i zatruta żywność.

 3. Admin WM 03.06.2022 16:55

  Ktoś napisał, że to na pewno fejk, bo brzmi niewiarygodnie, ale na Ukrainie od 1 lipca 2021 r. uwolniono do sprzedaży ziemie rolne na Ukrainie obcym firmom. Chiny kupiły 3 mln ha:
  https://www.pb.pl/chiny-kupily-5-proc-ukrainy-730214

  Podobne informacje znalazłem też w źródłach anglojęzycznych. Cytuję (Google Translator): „Dziesięć firm kontroluje 71% rynku rolnego na Ukrainie, pokazują statystyki Ukraińskiego Stowarzyszenia Zbożowego (UGA). Oprócz ukraińskiej oligarchii aktywnymi graczami są międzynarodowe korporacje, takie jak Archer Daniels Midland (ADM), Bunge, Cargill, Louis Dreyfus i chińska państwowa firma COFCO.”
  https://www.opendemocracy.net/en/oureconomy/the-soya-curse-is-ukraine-facing-the-same-fate-as-the-amazon/

 4. Rafik4891 03.06.2022 21:38

  Szkoda, ze wiekszosc ludzi jak im to mowisz to nazwa Cie heretykiem foliarzem. Ludzie po prostu nie chca w to.wierzyc bo jeszcze maja ciepla wode w kranie ale za niedlugo wszystko sie zmieni. Ludzi swiadomych jest znacznie.mniej niz tych drugich..

 5. adambiernacki 04.06.2022 07:26

  Dlaczego i dlaczego i dlaczego i ajwaj itd. A ja zapytam inaczej: dlaczego ich nie zabijamy??????? Mamy takie możliwości! Ba! To bardzo łatwe! Stworzenie niezależnej sieci informacyjnej poza sferą elektroniczną zajmującej się obserwacją ich bytności a potem polowanie. W czym trudność? Lepiej zdychać albo patrzeć na śmierć bliskich? Bo to nieuniknione wobec bierności. Tak pytam nadal bo moim zdaniem to objaw chorobowy, że my nie zabijamy. Tylko my nie zabijamy. My, którzy jesteśmy zabijani. Dlatego jesteśmy zabijani i będziemy zabici.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.