Ukraina zerwie stosunki dyplomatyczne z Rosją?

Opublikowano: 16.03.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 337

W Radzie Najwyższej Ukrainy został zgłoszony projekt ustawy w sprawie zerwania stosunków dyplomatycznych z Rosją.

Autorami dokumentu są członkowie Partii Radykalnej Oksana Korczyńska, Jurij-Bohdan Szuchewycz, Ołeh Petrenko z Bloku Petra Poroszenki oraz deputowany Władimir Parasiuk.

Dokument został zarejestrowany 15 marca. Na stronie ukraińskiego parlamentu tekstu projektu ustawy nie ma.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. rumcajs 16.03.2016 11:26

    Jak widac, a raczej mozna przeczytac, wyścig głupoty w europie trwa w najlepsze. Sankcje na Rosje, kosztuja setki miliardów europe, kraje zmuszone do zastosowane sankcji mpozywaja włdze unii o rekompensaty, ale, za to płacimy dodatkowo my , wszyscy… Najazd hord uciekinierów z rozbitych przez, także europe krajów, dopełnia schyłku eurolandu do katastrofy. Jeszcze na dodatek ładowanie kasy na ratowanie faszystowskiej ukrainy… Która jak widac, zaraz zacznie pisac petycje i kazac płacic odszkodowania, juz nie potomkom mongołów, a kosmitom, bo pewno namówili putina, aby wyeksponował ich ciagoty faszystowskie, i głupote….

  2. emigrant001 16.03.2016 12:02

    Monty Python w Radzie Najwyższej Ukrainy. A teraz z innej beczki”……”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.