Ukraina zaatakowała Iran

Opublikowano: 30.09.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 3798

Ukraina zaatakowała suwerenny kraj — fabrykę dronów w Iranie. Władze Ukrainy twierdzą, że im wolno.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 30.09.2023 19:20

    (Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu punkt 5. Admin WM)

  2. replikant3d 01.10.2023 10:28

    Przecież to było do przewidzenia…całe Ukry..Rozzuchwalają się coraz bardziej.Stają się niebezpieczni już dla świata. A w dodatku mamy już u siebie ,,zainstalowaną,, piatą kolumnę Ukrów…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.