Ukraina rozmawia sama ze sobą

Opublikowano: 11.06.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 827

Niebawem kolejny szczyt pokojowy w neutralnej Szwajcarii. No właśnie, czy cokolwiek w tym pierwszym zdaniu jest prawdą? Na analizę dotychczasowych tego typu inicjatyw i rozmowę o ich efektywności zapraszają Mateusz Piskorski i Tomasz Jankowski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Romeo 11.06.2024 18:50

    za chwilę będzie pić do lustra… my słowianie, prawda?
    Gorzej, że robią z tego widowisko dla całego świata, chociaż, chyba już nie ma możliwości, żeby było to ich oryginalnym pomysłem.
    Szkoda cywilów, biednych starców… w części pamiętających koszmar poprzedniej wojny.
    Co z tym gatunkiem jest nie tak?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.