Ukraina oburzona raportem ONZ

Opublikowano: 27.03.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1342

Raport ONZ ujawnił zbrodnie wojenne Ukrainy. Co na to ukraińskie władze? Są oburzone — jak można krytykować Ukraińców!?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sanchop 27.03.2023 14:01

    Żeby nie wypaść z youtuba ator też za bardzo nie krytykował poczynań rządu kijowskiego… blokowania towarów chińskich jadących do Polski koleją na Ukrainie z 2021 już nikt nie pamięta, zasłanianie lwów na cmentarzu we Lwowie też rzucono w niepamięć, pretensji do Przemyśla też nie było. Ważna jest granica aby została z zaprzyjaźnionym, “bratnim” narodem ukraińskim. Tak, ta linia na mapie jest niezbędna, my tońmy w długach byle kupować amerykanski STARY sprzęt.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.