Ukraina a sprawa polska

Opublikowano: 21.01.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1520

Doktor Leszek Sykulski, podczas spotkania w Katowicach nt. „Ukraina i sprawa polska” przedstawił analizę wpływu konfliktu na Ukrainie na sytuację naszego kraju i jego bezpieczeństwo. Minęło już 11 miesięcy tego konfliktu, w który państwo polskie zaangażowało niemal wszystkie aktywa polityczne i ekonomiczne, dostarczając uzbrojenie i surowce dla armii ukraińskiej, a także przyjmując wielkie ilości uchodźców. Innym aspektem zaangażowania Polski jest tropienie „rosyjskich agentów” wśród publicystów i komentatorów, a także blokowanie treści podważających tezy oficjalnej propagandy. Rok 2023 może mieć kluczowe znaczenie dla konfliktu na Wschodzie.

Autorstwo: dr Leszek Sykulski
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.