Istnieją trzy warianty preparatów na COVID-19

Opublikowano: 24.11.2021 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 7838

Dlaczego u niektórych „zaszczepionych” na COVID-19 występują skutki uboczne, a u innych nic złego się nie dzieje? Możliwe, że wyjaśnia to oświadczenie byłej naczelnej pielęgniarki ze Słowenii.

Od 31 lipca 2021 r. w Słowenii krąży wideo z oświadczeniem Very Kanalec, która przez wiele lat pracowała w Uniwersyteckim Centrum Medycznym w Lublanie (Univerzitetni Klinični Center Ljubljana) na stanowisku naczelnej pielęgniarki. Przydzielono jej obowiązki dotyczące realizacji szczepień przeciwko COVID-19. Obecnie nie sprawuje już tej posady. Według jej profilu na „Facebooku” wynika, że nie aprobuje „szczepień” przeciw COVID-19 i lockdownów.

Pod koniec lipca wygłosiła przed kamerą oświadczenie wyjaśniające przyczyny jej rezygnacji z posady oraz poinformowała opinię publiczną o istnieniu trzech wersji preparatów na COVID-19, które różnią się składnikami. Można je odróżnić po oznaczeniach numerycznych na opakowaniach szczepionek w ich kodach – liczbach 1, 2 i 3.

 

Liczba 1 – placebo zarezerwowane dla „wybranych” członków elit (sól fizjologiczna), które otrzymuje też ok. 30% populacji.

Liczba 2 – preparat mRNA (czyli terapia genowa mRNA).

Liczba 3 – preparat mRNA wzbogacony o patogeny wywołujące choroby onkologiczne (np. raka tkanek miękkich).

Vera Kanalec powiedziała, że osobiście była świadkiem szczepień wszystkich polityków i potentatów – wszyscy otrzymali preparat z placebo.

Wbrew krążącym w internecie podobnym informacjom rozpowszechnianym oddolnie przez internautów, nie pokazała fiolek z kodami do kamery, lecz o nich opowiedziała.

W serwisie „YouTube” można znaleźć pierwszą część wypowiedzi, mniej kontrowersyjną. Drugą, z powodu cenzury, umieszczono na stronie „BitChute”. Powyżej kopia pełnej wersji – ściągniętej z „Facebooka”.

Film opublikował 1 sierpnia kanał „Generacija 8”, ale dopiero teraz zaczyna interesować się nim opinia publiczna. W polskich mediach mainsteramowych nie usłyszycie o tym ani słowa. Poniżej najważniejszy fragment wystąpienia z tłumaczeniem na język angielski.

To nie pierwsza informacja o różnych wersjach preparatów na COVID-19. Strona „The Exposé” ujawniła w październiku, że według danych bazy VAERS (w której można rejestrować poszczepienne skutki uboczne) na 15 października 2021 r. 95% wszystkich serii „szczepionek” Pfizera i Moderny nie spowodowało żadnych obrażeń (bardziej precyzyjnie: nie odnotowano takich zdarzeń w systemie VAERS), jednak 5% serii preparatów było odpowiedzialnych za 100% obrażeń. Najbardziej śmiertelna seria „szczepionki” Moderny zaczyna się od numerów „039K20A”. Ta sama seria odpowiedzialna jest za 4 tysiące nieśmiertelnych skutków ubocznych.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: Grandeinganno.it, TheExpose.uk
Źródło: WolneMedia.net

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 72 , średnia ocena wartości wpisu: 4,67 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Admin WM 24.11.2021 15:51

  Dobrze by było, gdyby ktoś przetłumaczył wideo na język polski.

 2. marekf 25.11.2021 10:12

  Szczypawka Johnson&Johnson posiada nr. 01 sprawdzone na tzw. certyfikacie. Nie wiem, czy martwić się tym czy cieszyć ( dotyczy to Mojej najbliższej ).

 3. radical3dom 25.11.2021 13:11

  A może 1- pierwszy etap zachorowań z chorobami A
  2 – drugi etap z chorobami B
  3. Trzeci etap z chorobami C

  Oczywiście występujący w określonej przerwie czasowej aby nikt nie skojarzył ze szczepieniem.

  Dodamy magnetyzm ciał(grafen) reagujący jak domniemam na fale elektromagnetyczne generując choroby kiedy trzeba, może wizje zmiany w mózgu zmiany postrzegania zmiany zachowań.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.