Ujawniono zdjęcia wraku zebrane z miejsca katastrofy UFO w Kanadzie

Opublikowano: 29.07.2020 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 613

Wśród odtajnionych niedawno w Kanadzie dokumentów znaleziono nieznane dotychczas informacje o niezidentyfikowanych obiektach latających, a konkretnie o katastrofie jednego z nich. Znajdują się tam zdjęcia wraku UFO zrobione po jego katastrofie na terytorium Kanady.

Podczas gdy Stany Zjednoczone oficjalnie zaprzeczają, że kiedykolwiek miały miejsce jakiekolwiek katastrofy UFO na terenie tego kraju, Kanada ujawniła niedawno tajne dotychczas dokumenty wskazujące na to, że takie zdarzenie mogło tam mieć miejsce. Dzięki ich odtajnieniu pojawiły trzy różne raporty z katastrofy UFO, w tym dwa opisujące szczątki zebrane w miejscu.

Z jednego dokumentu wynika, że siły powietrzne USA chciały uzyskać dostęp do wraku w Kanadzie, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę głębokie powiązania obu krajów z badaniami UFO i procedurami raportowania znanymi jako CIRVIS. Zaprezentowany wrak UFO, zwłaszcza niezwykły kształt powierzchni, sugeruje, że technologia została użyta do wytworzenia pól elektromagnetycznych, które dynamicznie kompresują lub rozszerzają czasoprzestrzeń lokalnie wokół obiektu, prawdopodobnie o grubości nie większej niż kilka milimetrów lub mniejszej.

Dlaczego takie obiekty kurczą się lub rozszerzają we wszystkich kierunkach lub dublują się, a nawet mutują? W tym przypadku należy przytoczyć koncepcję „kompresji Lorentza” i kontrolowanego soczewkowania grawitacyjnego. To chyba najsensowniejsze obecnie wyjaśnienie sprawy.

Skurcz Lorentza, zwany także relatywistycznym skróceniem długości poruszającego się ciała lub łuski, jest efektem przewidzianym przez relatywistyczną kinematykę. Oznacza to, że z punktu widzenia obserwatora poruszające się względem niego obiekty mają krótszą długość (wymiary liniowe w kierunku ruchu) niż ich długość własna.

Czynnik wyrażający pozorne kurczenie się wymiarów, im bardziej różni się od jeden, tym wskazuje większą prędkość obiektu. Efekt jest istotny tylko wtedy, gdy prędkość obiektu względem obserwatora jest porównywalna z prędkością światła.

Soczewka grawitacyjna to masywne ciało, które zmienia kierunek propagacji promieniowania elektromagnetycznego poprzez swoje pole grawitacyjne, tak jak zwykła soczewka zmienia kierunek wiązki światła. Soczewki grawitacyjne mogą znacznie zniekształcić obraz obiektu tła.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 3,67 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
donkey
Użytkownik
donkey

“Technologia została użyta do wytworzenia pól elektromagnetycznych, które dynamicznie kompresują lub rozszerzają czasoprzestrzeń lokalnie wokół obiektu, prawdopodobnie o grubości nie większej niż kilka milimetrów lub mniejszej.” – co za bajkowe bzdury.
Nie ma czegoś takiego jak czasoprzestrzeń ani czarna dziura. Są tylko 3 wymiary fizyczne i nie da się ich zagiąć. To bajki sprzedawane frajerom, żeby finansowali badania a naukowcy żyli jak pączki w maśle, wiecznie goniąc króliczka, ale nigdy go nie łapiąc.
Kosmologia i astrofizyka są w tak czarnej dupie, że aż nazwali ją czarną dziurą.

Łukasz Enki
Użytkownik
Łukasz Enki

donkey

Jeśli coś twierdzisz musisz mieć na to dowody.
I jeszcze pokaż tytuł naukowy proszę.
Cały twój komentarz mógł byś zwęzić do “co za bzdury”.
Dlaczego są 3 wymiary a nie 4 ?
Dlaczego nie da się ich zginać ?
Ja jestem tego ciekawy bardzo.