Ujawniamy drugie dno marszu Tuska

Opublikowano: 06.06.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1361

„To przełomowy moment kampanii wyborczej” – mówią politycy opozycji komentując marsz zorganizowany w Warszawie przez byłego premiera Donalda Tuska z okazji 34 rocznicy pierwszych, częściowo wolnych wyborów w Polsce. Zasadność protestu burzy jedynie wątpliwość wobec intencji samej opozycji, z której największa partia, czyli Platforma Obywatelska, nie tak dawno sprawowała w Polsce władze i to przez dwie kadencje, które upłynęły pod znakiem licznych afery i silnych obcych wpływów. To powoduje, że wielu Polaków czuje się dziś postawionych pod ścianą, gdyż główna batalia polityczna rozgrywa się między dwoma obozami, gdzie zamiana jednego na drugi oznacza dla dużej grupy wyborców spadek z deszczu pod rynnę. Z uwagi na zagraniczne sympatie przedstawicielu obu stronnictw można powiedzieć, iż jest to wręcz wybór między Polen, a Polin, czyli obszarem, który tylko pozornie będzie jeszcze kojarzyć się z Polską.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.