UFO wywołało eksplozję rakiety SpaceX?

Opublikowano: 06.09.2016 | Kategorie: Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 579

Seria stopklatek nagrania wideo przed eksplozją, która miała miejsce 1 września w Cape Canaveral, wykazuje dwa niezidentyfikowane obiekty w okolicy wieży, gdzie stała rakieta Falcon 9. Corey Goode, demaskator tajnych projektów kosmicznych uważa, że eksplozja jest dziełem konkurencyjnej grupy osób, która sama prowadzi swój program kosmiczny z użyciem obiektów latających kojarzonych z UFO.

Rakieta miała być odpalona w sobotę 3 września, 1 września dokonywano ostatecznych testów. Na jej pokładzie był satelita komunikacyjny Facebooka o wartości 150 milionów dolarów. Szef Facebooka, Mark Zuckerberg, który obecnie przebywa w Afryce, wyraził żal, że opóźniony zostanie program Aquilla, który miał pomóc w „połączeniu wszystkich na świecie”. Według Jima Stone’a, byłego agenta NSA, a obecnie dziennikarza niezależnego ukrywającego się w Meksyku, zniszczenia rakiety dokonały albo obca cywilizacja sympatyzujące z ludzkością, albo też tajne służby amerykańskie, które obawiały się zagrożenia, jakie niesie satelita Facebooka. Stone zauważył, że eksplozja rozpoczęła się na szczycie rakiety, tam gdzie zaobserwowano UFO. Wszystkie dotychczasowe eksplozje tego typu rozpoczynały się w dolnej części, gdzie znajduje się zbiornik paliwa. Na filmie widać, że zaraz przed eksplozją obiekty wystrzeliły coś z prawej strony w lewą w kierunku rakiety i szybko odleciały.

Stone uważa, że istnieje tajna wojna pomiędzy rywalizującymi grupami elit i że to wydarzenie w pełni ją potwierdziło. Corey Goode potwierdza, że nastąpiła intensyfikacja konfliktu. Potwierdzała to raport prezydenta Obamy do Kongresu z 26 maja br., w którym proponuje „zintegrowaną politykę w celu odparcia wrogów z przestrzeni kosmicznej”. Według Obamy Stany Zjednoczone i ich sprzymierzeńcy mają zagrożone prawa w dostępie do wolności użycia przestrzeni kosmicznej. Integracja według Goode ma dotyczyć agencji: USAF/NRO/DIA – USAF Space Command, National Reconnaissance Office (NRO) oraz Defense Intelligence Agency (DIA). W lutym tego roku Goode był podobno porwany przez agentów z tego tajnego programu, którzy wypytywali go o źródło informacji, które posiada. Ujawnił m.in. pochodzenie niezidentyfikowanych obiektów oraz detale działania, oraz fakt że zaangażowane są obce cywilizacje.

Astrofizyk Duncan H. Forgan w publikacji na stronie naukowej arXive.org wyraził niedawno opinię, że dochodzi do starć „klik obcych”, które nie mają tego samego zdania co do rodzaju kontaktu z taką prymitywną cywilizacją, jaka istnieje na Ziemi. Konflikt może być spowodowany tym, że Ziemia znajduje się w obszarze galaktyki kontrolowanym przez cywilizacje „konserwatywne”, które zabraniają kontaktu bezpośredniego z niskimi cywilizacjami.

Na podstawie: Exopolitics.org
Źródło: Monitor-Polski.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. hashi 06.09.2016 16:24

  Heh he Elon Musk nie zdążył się przebić przez wielkie korpo jak NASA, Boeing, rzesze Nafciarzy a teraz jeszcze musi się zmierzyć z UFO i technologią obcych. On marzy postawić pierwszego człowieka na Marsie i założyć kolonie, ale przy takich rakietkach na paliwo to tylko palenie hajsu i strata czasu.

 2. Szurnięty Mędrzec 06.09.2016 21:57

  Czy pokazali TO w wiadomościach?

 3. Saglev 07.09.2016 08:49

  “(…) opóźniony zostanie program Aquilla, który miał pomóc w połączeniu wszystkich na świecie”

  Czy tylko mi to kojarzy się z Aquinas Router z Deus Ex’a? Widzę że jego twórcy mieli naprawdę proroczą wizję.

 4. Fenix 08.09.2016 08:33

  Połączyć wszystkich na świecie może język Esperanto globalnie Możemy mieć świat bez granic i dalej granica to język, nie potrafimy się porozumiewać . Nie angielski USA i WB. bo oni są już na uprzywilejowanej pozycji. Chodzi o porozumienie wszystkich na świecie i to że nie ma państwa które rości sobie prawa do patentu na język . Sam autor języka esperanto pragnął by stał się językiem ogólnoświatowym , to nam wszystkim ułatwi życie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.