UFO na Antarktydzie w 1965 roku

Opublikowano: 10.11.2018 | Kategorie: Audycje

UFO na Antarktydzie w 1965 roku

Liczba wyświetleń: 1929

Incydent UFO na Antarktydzie pozostaje jednym z ciekawszych takich zdarzeń w drugiej połowie XX wieku. Kilkudziesięciu naukowców oraz wojskowych ze stacji polarnych widziało na niebie dziwne metalowe obiekty poruszające się z niezwykłą prędkością. W chwili gdy pojazdy zbliżały się do stacji badawczych, dochodziło do zakłóceń aparatury oraz pola magnetycznego. O obserwacjach UFO niezależnie od siebie opowiadali wiarygodni świadkowie, nie mający motywacji do szerzenia nieprawdziwych informacji. Pozostaje zatem pytanie, czym tak naprawdę były obserwowane obiekty – nieznanym zjawiskiem naturalnym, tajną ziemską technologią czy też może latającymi statkami przybyszów z kosmosu.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.