UE uzależni przyznawanie wiz od przyjmowania deportowanych

Opublikowano: 08.06.2019 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 198

Unia Europejska ogłosiła, że od końca bieżącego roku obowiązywać będzie program uzależniający przyznawanie wiz krajom Afryki i Azji od ich gotowości do przyjmowania wydalonych z Unii osób, które nie uzyskały azylu, a pochodzą z danego kraju. Taki pilotażowy program wprowadzono z Bangladeszem i znacznie poprawił on gotowość tego kraju do przyjmowania deportowanych.

Zgodnie z programem, obywatele krajów, które nie będą chciały przyjmować deportowanych, będą musieli dłużej czekać na wizy, płacić za nie więcej i dostawać będą wizy na krótsze okresy.

Co roku mają być opracowywane raporty na temat gotowości krajów do przyjmowania deportowanych i zgodnie z nimi będą podejmowane decyzje o ułatwieniu albo utrudnieniu przyznawania wiz dla ich obywateli.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: DW.com
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
george
Użytkownik
george

Jak wy przyjmiecie swoich to my przyjmiemy waszych? lol :D