UE rozpadnie się bez 23 mld funtów na uchodźców!

Opublikowano: 14.04.2016 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 444

Miliarder, spekulant walutowy, George Soros, uważa, że Europa powinna wydawać 23 miliardy funtów rocznie i przyjmować 500 tysięcy imigrantów, żeby uniknąć rozpadu z powodu kryzysu imigracyjnego.

Wielkie zastrzyki gotówki konieczne są, żeby zatrzymać rozpad strefy Schengen. A z kolei, by ulżyć takim krajom jak Grecja „uprawnieni uchodźcy muszą dostać rozsądną szansę dostania się do miejsc docelowych w Europie”.

Skąd wziąć pieniądze? Soros proponuje: „W historii, rządy wypuszczały obligacje w odpowiedzi na narodowe sytuacje kryzysowe. To jest przypadek dzisiejszej Europy. Kiedy ma być mobilizowany kredyt UE o ratingu AAA, jeżeli nie w sytuacji kiedy Unia Europejska jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie?”

Czy sugestie emisji papierów dłużnych na masową skalę przez spekulanta nie są niepokojące?

Autorstwo: (j)
Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10 komentarzy

 1. sandvinik 14.04.2016 12:01

  @admin
  biorąc pod uwagę źródło oryginalne chciałbym spytać czy ostatnie zdanie pochodzi z DailyMail, zostało dodane przez euroislam czy może tutaj? bo jeśli Daily nazywa Sorosa spekulantem to robi się ciekawie.

 2. agama 14.04.2016 12:18

  USA znów chce swój budżet naprawić wywołując wojnę w Europie.

 3. sandvinik 14.04.2016 13:13

  @admin
  dziękuję za odpowiedz-gdyby media angielskie nazwały Sorosa spekulantem to by znaczyło o dużej przepychance na szczycie-zwłaszcza po ostatnich świniach podłożonych pod Kamerona. ale chyba po staremu.

 4. Piechota 14.04.2016 13:37

  A czy istnieje jakiś “finansista miliarder” nie spekulant? Chyba w czyichś snach.

 5. donkey 14.04.2016 14:53

  Waitt, what? Aplikowanie większej ilości trucizny ma być lekarstwem?
  Przecież już teraz wiele krajów UE boryka się z bezrobociem. Z czego będzie żyć ludność napływająca skoro nie będzie mieć pracy?
  A no tak. Zapomniałem, że oni mają żyć na nasz koszt, spłodzić po 5-10 dzieci na parę, a potem przejąć demokratycznie władzę. W konsekwencji zlikwidują demokrację i zaprowadzą prawo szariatu.

 6. adambiernacki 14.04.2016 22:18

  No świecie niestety jest coraz mniej dobrych ludzi czego dowodem jest fakt, że ten pasożyt planetarny i jego pomiot jeszcze żyją.

 7. Kingderto 15.04.2016 00:41

  Są to ostatnie padaczkowe drgawki elit, które z piasku chcą ulepić zamek.
  UeSA może próbować zniwelować długi tylko że istnienje dług światowy i żadne moce nie pomogą im znów wyjść na prostą.

  Skoro my jako obywatele Europy demokratycznie wybraliśmy naszych przedstawicieli, powinniśmy im zaufać. Na pewno ci wizjonerzy widzą to czego maluczkich oko a nawet umysł pojąć nie zdoła.

  I czy chodzi tu tylko o destabilizacje czy wywołanie nowej fali nienawiści do skrzywdzonych i zindoktrynowanych umysłów? Przemoc rodzi przemoc i koło się zamyka. Skrzywdze Ci Bliskiego to znajdzie się ktoś kto o rewanż się upomni.
  Zostaje pytanie czy nie jest już za pozno.
  A jeśli nawet, nie jesteśmy pierwszą i nie ostatnia cywilizacja tej planety. Cieszy natomiast to jaki wkład jako ludzie na ziemi wnieslismy w jej rozwój bo jest czym się szczycić.

 8. Kingderto 15.04.2016 00:56

  Polecam wypowiedź majora Rudolfa Mosera z Austrii
  https://youtu.be/u54vb3Oun_U

 9. hashi 15.04.2016 09:03

  Plan jest prosty zadrukować dług inflacją 9-10% rocznie, nikt już nie chce tych śmieciowych obligacji tylko banki centralne je skupują. A co do spekulanta to większość graczy giełdowych nimi jest prawdziwych inwestorów ze świecą szukać.

 10. Fenix 15.04.2016 10:31

  Soros dziadyga wszystkie rozumy pozjadał , i wie ile , co kto ma wydać i na co ? Wasz czas się skończył starzy krętacze, wyzyskiwacze. TFU! .
  Śmierć się o was upomina .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.