Uczeń był bez maski, szkoła zadzwoniła po policję

Opublikowano: 06.09.2020 | Kategorie: Edukacja, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 103

Kanadyjska szkoła wezwała policję do ucznia szkoły średniej, który odmówił noszenia maski. Incydent sprawił, że uczeń opuścił szkołę z własnej woli bez eskorty policji. Wypadek miał miejsce w środę w Wm E. Hay Stettler Secondary Campus, w mieście Stettler w środkowej Albercie.

Sabrina Wedlund, matka ucznia poparła syna. „Jestem z ciebie taka dumna, syn Jordan Wedlund wszedł dziś rano do szkoły odmawiając noszenia maski i powiedział, że jest tutaj, aby się uczyć i idzie do swojej klasy. Maski nic nie dają. Personel kłócił się z nim przez kilka minut, a następnie zdecydował zadzwonić po RCMP, aby wyprowadzić go ze szkoły” – napisała Wedlund na „Facebooku”.

Portal „Life Site News” potwierdził z lokalnym oddziałem RCMP, że policja otrzymała telefon ze szkoły, ale funkcjonariusz po dotarciu na miejscu nie miał do czynienia z uczniem.

Rząd Alberty nakazał noszenie masek uczniom w klasach od 4 do 12 w ramach środków bezpieczeństwa w szkole. Jednak wiele rad szkolnych w Albercie wprowadziło maski dla wszystkich klas.

Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,33 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o