Uczą trzyletnie dzieci, że nie-Żydzi to zło

Opublikowano: 09.09.2015 | Kategorie: Edukacja, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 355

Dziennikarze brytyjskiego „The Independent” ujawnili szokujące materiały dydaktyczne z żydowskiej szkoły w północnym Londynie. W szkole dla żydowskich chłopców Bejt Rochel dzieci w wieku od 3 lat uczy się historii holokaustu oraz porównuje się gojów (nie-Żydów) do nazistów.

Dziennikarze “The Independent” przetłumaczyli z języka jidisz na język angielski test z pytaniami i odpowiedziami jakie otrzymują dzieci w żydowskiej szkole dla chłopców. Dzieci od 3 roku życia muszą odpowiadać na pytania związane z żydowskimi świętami i holokaustem.

Przykłady pytań oraz odpowiedzi zaznaczonych jako prawidłowe, które zszokowały brytyjskich dziennikarzy:

Pytanie: „Co źli goje (nie-Żydzi) robili z synagogami i żydowskimi szkołami?”

Poprawna odpowiedź: „Palili”.

Pytanie: „Co goje (nie-Żydzi) chcieli uczynić z wszystkimi Żydami?”

Poprawna odpowiedz: „Zabić ich”.

Brytyjscy dziennikarze wyrazili swoje zaniepokojenie nauczaniem w żydowskich szkołach: „Tego typu nauczanie dzieci na podstawie wydarzeń z przeszłości prowadzi do ekstremizmu oraz sprawia, że dzieci żyją w ciągłym stresie i strachu przed wydarzeniami z przeszłości oraz traktują z pogardą wszystkich nie-Żydów.”

Opracowanie: Michał KK
Na podstawie: Independent.co.uk
Źródło: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Żyd to zło moim zdaniem i trzeba tego uczyć od przedszkola.

jeszcze
Użytkownik
jeszcze

Kto miałby tego uczyć kiedy cała edukacja opanowana przez niewiernych ;)

Jedr02
Użytkownik
Jedr02

Okazywanie nienawiści Żydom jest bardzo na rękę syjonistom, dopełnia ten program nauczania. Syjoniści wzniecają i wykorzystują nienawiść gojów, kontrolują w ten sposób naród żydowski. Zwykli Żydzi czują nienawidzeni, chcą się bronić, stają się podatni na propagandę syjonistyczną. To są ludzie tacy jak wszyscy inni, z emocjami jak wszyscy inni, jak nasiąkną nienawiścią to będą nią obdarzać innych. Syjoniści nic dobrego dla nas w ofercie nie mają, więc lepiej im nie pomagać.

jeszcze
Użytkownik
jeszcze

A kto mówi o nienawiści?

agama
Użytkownik

małe predatory