Uczą trzyletnie dzieci, że nie-Żydzi to zło

Opublikowano: 09.09.2015 | Kategorie: Edukacja, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 295

Dziennikarze brytyjskiego „The Independent” ujawnili szokujące materiały dydaktyczne z żydowskiej szkoły w północnym Londynie. W szkole dla żydowskich chłopców Bejt Rochel dzieci w wieku od 3 lat uczy się historii holokaustu oraz porównuje się gojów (nie-Żydów) do nazistów.

Dziennikarze “The Independent” przetłumaczyli z języka jidisz na język angielski test z pytaniami i odpowiedziami jakie otrzymują dzieci w żydowskiej szkole dla chłopców. Dzieci od 3 roku życia muszą odpowiadać na pytania związane z żydowskimi świętami i holokaustem.

Przykłady pytań oraz odpowiedzi zaznaczonych jako prawidłowe, które zszokowały brytyjskich dziennikarzy:

Pytanie: „Co źli goje (nie-Żydzi) robili z synagogami i żydowskimi szkołami?”

Poprawna odpowiedź: „Palili”.

Pytanie: „Co goje (nie-Żydzi) chcieli uczynić z wszystkimi Żydami?”

Poprawna odpowiedz: „Zabić ich”.

Brytyjscy dziennikarze wyrazili swoje zaniepokojenie nauczaniem w żydowskich szkołach: „Tego typu nauczanie dzieci na podstawie wydarzeń z przeszłości prowadzi do ekstremizmu oraz sprawia, że dzieci żyją w ciągłym stresie i strachu przed wydarzeniami z przeszłości oraz traktują z pogardą wszystkich nie-Żydów.”

Opracowanie: Michał KK
Na podstawie: Independent.co.uk
Źródło: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Żyd to zło moim zdaniem i trzeba tego uczyć od przedszkola.

jeszcze
Użytkownik
jeszcze

Kto miałby tego uczyć kiedy cała edukacja opanowana przez niewiernych ;)

Jedr02
Użytkownik
Jedr02

Okazywanie nienawiści Żydom jest bardzo na rękę syjonistom, dopełnia ten program nauczania. Syjoniści wzniecają i wykorzystują nienawiść gojów, kontrolują w ten sposób naród żydowski. Zwykli Żydzi czują nienawidzeni, chcą się bronić, stają się podatni na propagandę syjonistyczną. To są ludzie tacy jak wszyscy inni, z emocjami jak wszyscy inni, jak nasiąkną nienawiścią to będą nią obdarzać innych. Syjoniści nic dobrego dla nas w ofercie nie mają, więc lepiej im nie pomagać.

jeszcze
Użytkownik
jeszcze

A kto mówi o nienawiści?

agama
Użytkownik

małe predatory