Ucieczka na Aldebarana

Opublikowano: 08.06.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 612

Czy przed II wojną światową Niemcy mieli dostęp do kosmicznej technologii dzięki medium należącym do tajnych stowarzyszeń między innymi Vril Gesellschaft? Dlaczego pomija się dzisiaj fakty, które przemawiają za tym, że jednostka Aerotechniczna SS rozpoczęła seryjną produkcję latających dysków? Kto zmienił i ukrył historię zmasowanego nalotu bombowego z 1944 r., który miał za zadanie zniszczenia fabryki łożysk kulkowych w Schweinfurcie? To właśnie tam, po raz pierwszy w historii alianci dostali potężny cios w podbródek, który zadała niemiecka Luftwaffe. W ciągu kilku godzin eskadra składająca się z dziesięciu do piętnastu nazistowskich dysków Haunebu zdołała zestrzelić aż sto pięćdziesiąt brytyjskich i amerykańskich bombowców – jedną czwartą całego kontyngentu bombowców. Czy Aldebaranie nadal mają swoje bazy na Biegunie Południowym?

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.