Tysiące stworzeń przypominających penisy na plaży

Opublikowano: 15.12.2019 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1586

Po burzy, która miała miejsce w Kalifornii 6 grudnia, na miejscowych plażach znaleziono tysiące dziwnych różowych kiełbasek, które bywają nazywane rybami penisami. Mało kto słyszał o takich stworzeniach dlatego pojawienie się tak wielu istot do złudzenia przypominających męskie organy płciowe, wywołało nie lada konsternację u miejscowych i turystów.

Czym jest to dziwne stworzenie? Czy to na pewno ryba? Okazuje się, że ten falliczny twór należy do gatunku Urechis Caupo. To zwierzę z gromady szczetnic, zwierząt bezkręgowych z tak zwaną wtórną jamą ciała. Tysiące takich zwierząt, na skutek burzy, zostało wyrzuconych na plażę Drakes w Kalifornii.

Ten przypominający penisa stwór to robak, który żyje na Ziemi od 300 milionów lat. Przeważnie pozostaje zagrzebany w błocie lub piasku. Czas życia takiego stworzenia to czasami aż 25 lat. Przeważnie te stwory żywią się bakteriami i planktonem.

Takie same masowe wyrzucenia na brzeg zostały zgłoszone w okolicy plaży Drakes. Dziwne oceaniczne penisy pojawiły się po ostatniej burzy również na plażach w Pajaro Dunes, Moss Landing, Bodega Bay i Princeton Harbor. Co ciekawe ryby penisy są przysmakiem w Chinach. Przyrządza się je przeważnie z warzywami i w niektórych miejscach są przysmakiem.

Na podstawie: BayNature.org
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.