Tysiące stworzeń przypominających penisy na plaży

Opublikowano: 15.12.2019 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1011

Po burzy, która miała miejsce w Kalifornii 6 grudnia, na miejscowych plażach znaleziono tysiące dziwnych różowych kiełbasek, które bywają nazywane rybami penisami. Mało kto słyszał o takich stworzeniach dlatego pojawienie się tak wielu istot do złudzenia przypominających męskie organy płciowe, wywołało nie lada konsternację u miejscowych i turystów.

Czym jest to dziwne stworzenie? Czy to na pewno ryba? Okazuje się, że ten falliczny twór należy do gatunku Urechis Caupo. To zwierzę z gromady szczetnic, zwierząt bezkręgowych z tak zwaną wtórną jamą ciała. Tysiące takich zwierząt, na skutek burzy, zostało wyrzuconych na plażę Drakes w Kalifornii.

Ten przypominający penisa stwór to robak, który żyje na Ziemi od 300 milionów lat. Przeważnie pozostaje zagrzebany w błocie lub piasku. Czas życia takiego stworzenia to czasami aż 25 lat. Przeważnie te stwory żywią się bakteriami i planktonem.

Takie same masowe wyrzucenia na brzeg zostały zgłoszone w okolicy plaży Drakes. Dziwne oceaniczne penisy pojawiły się po ostatniej burzy również na plażach w Pajaro Dunes, Moss Landing, Bodega Bay i Princeton Harbor. Co ciekawe ryby penisy są przysmakiem w Chinach. Przyrządza się je przeważnie z warzywami i w niektórych miejscach są przysmakiem.

Na podstawie: BayNature.org
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o