Tysiące ptaków na całym świecie spada z nieba

Opublikowano: 25.02.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1922

Setki ptaków zginęło w tajemniczych okolicznościach w stanie Chihuahua w Meksyku. Podobne incydenty są obserwowane na całym świecie, wliczając w to Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone. Nikt nie zna przyczyny tej nagłej anomalii.

Podobny incydent miał miejsce w Pembrokeshire w Walii. Około 200 martwych lub umierających szpaków spadło tam z nieba uderzając o chodnik i okoliczne samochody. W tym konkretnym przypadku pojawiły się doniesienia o wielkim błysku i głośnym wybuchu bezpośrednio przed nagłym „deszczem ptaków”. Podobny incydent miał miejsce w Downtown St. Louis, gdzie znaleziono dziesiątki martwych wron.

Tego typu zdarzenia mają miejsce już od wielu lat. Najstarszy incydent, który omawialiśmy na portalu InneMedium, miał miejsce jeszcze 10 lat temu, w stanie Arkansas w USA. Wówczas, odnaleziono tysiące martwych ptaków, które spadły w pobliżu zagadkowej anomalii radiowej.

Powyższe nagranie, sugeruje, że obserwujemy bezprecedensowy wysyp niefortunnych incydentów z udziałem tych zwierząt. Czy jest to wina ludzi i rozwijanej po kryjomu technologii wojskowej? Czy może objaw nieznanego zjawiska, którego natury wciąż nie znamy?

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szwęda 25.02.2022 17:10

    Może testują 7G?…

  2. Foxi 26.02.2022 14:46

    Wystarczy 5G w rezonansie z czymś innym np z wpływem burzy magnetycznej na słońcu. Następuje wzmocnienie oddziaływania i wtedy ptaki, które przecież mają wyczucie pola magnetycznego Ziemi dosłownie padają na atak serca bo im się cały sens życia miesza i pląta. To samo będzie z ludzkimi botami, diabeł z centrali wyśle im sygnał że boty mają niezwłocznie iść po zakupy, a tymczasem genetycznie modyfikowany bot będzie potrzebował zrobić kupe i dostanie egzystencjalnej traumy od której wykorkuje. Proste.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.