Twórca idei Wielkiego Resetu cieszy się z pandemii

Opublikowano: 04.02.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2361

Klaus Shwab – szef Światowego Forum Ekonomicznego – podziękował po zakończonych 29 stycznia wirtualnych obradach przywódcy Chin Xi Jinpingowi, a także wyraził nadzieję na dalszą, twórczą współpracę. Wcześniej na „Twitterze” cieszył się z wybuchu pandemii koronawirusa.

Zwróćmy uwagę na treść wpisu Schwaba na „Twitterze”: „Ponieważ globalna populacja nie jest obecnie stabilna, a wskaźniki urodzeń muszą spaść, można to postrzegać jako bardzo pozytywny wynik pandemii COVID-19”.

To jednoznacznie pokazuje, że cel, do jakiego zmierza szef Forum w Davos oraz ludzie, dla których realizowana jest agenda „Wielkiego Resetu”, jest bardzo jasny: radykalnie zmniejszyć populację.

Koronawirus z Chin wywołał sejsmiczne zmiany w życiu ludzi na całym świecie. Spowodował gwałtowny atak na wolność obywatelską, zamknął gospodarki i wywołał gigantyczny kryzys zdrowotno-ekonomiczno-społeczno-polityczny.

Podczas, gdy cały świat zmaga się ze skutkami pandemii, w Chinach wszystko wróciło do normy. To właśnie lider „Państwa Środka” był główną gwiazdą wirtualnej narady Światowego Forum Ekonomicznego. Co ciekawe, nikt w trakcie obrad nie wypomniał mu tego, że chińskie władze przez długi czas ukrywały faktyczny stan swojej wiedzy o koronawirusie, czym utrudniły odpowiednie przygotowania do jego nadejścia. Mówiło się, że wiele państw świata, w tym USA, chce pozwać Chiny na biliony dolarów za wszelkie poniesione straty.

Klaus Schwab nie próbował nawet kryć swoich „umizgów” do Xi Jinpinga, składając mu najserdeczniejsze wyrazy przyjaźni. Wyraził nadzieję na to, że „razem rozpoczną nową globalną erę”.

Wymiana uprzejmości z przywódcą komunistycznych Chin pokazuje, kto będzie kontrolował rozwój Wielkiego Resetu. Choć wydaje się, że Władimir Putin jest przeciwny filozofii Schwaba, to w tym momencie nie Rosja, a Chiny są największym światowym graczem. I to chińskie naciski mogą wymusić na innych państwach kierunki rozwoju, zgodne z agendą „nowej, globalnej ery”.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. drakonos 04.02.2021 15:30

  Chiny nie są bardzo liczącym się państwem. Dostały mocno po dubie od usa embargami. Chiny powoli stają się mocartwem co nie podoba się USA, izraelowi i dlatego ich niszczą.

  Jeżeli USA dogada się z europą to chiny będą uwalone. Chiny to potężna gospodarka, ale oni żyją z eksportu, świadczenia usług. Dlatego teraz chiny inwestują w państwa afrykańskie bo europa i usa mogą się na nich zamknąć.

  Chiny za 10 lat będą mocartwem, ale nie teraz.

  Moim zdaniem będzie gwarantowany dochód nazywany ładnie ” postojowym”.

 2. beth 04.02.2021 15:40

  ważne posłuchajcie i przekazujcie dalej
  https://www.bitchute.com/video/LOPq63XZUe06/

 3. BANDZIORkaq 04.02.2021 19:16

  #beth to trzeba dać na artykuł koniecznie, linki znikają trzeba je udostępniać jak najwięcej razy, Tu prośba do Admin WM , w miarę możliwości , bo to nie jest pierwszy głos z domów opieki, że pensjonariusze im się wylogowują , z szacunku do tych staruszków trzeba to nagłośnić, bo to oni tworzyli historię, nie pozwolić żeby ich śmierć przeszła bez echa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.