TVP wybrała już przeciwnika Dudy?

Opublikowano: 06.06.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 273

Artur Dziambor wyraża zadowolenie z tego, że wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. Obawia się jednak, że Koalicja Obywatelska, w przypadku porażki, będzie kontestować wynik głosowania. Zdaniem parlamentarzysty, można się spodziewać dość wysokiej frekwencji wyborczej. Polityk Konfederacji wyraża opinię, że obóz rządzący „już sobie wybrał rywala w drugiej turze”, czego odzwierciedleniem ma być uwaga, jaką tej kandydaturze poświęca TVP. Gość „Popołudnia WNET” wyraża nadzieję, że Krzysztof Bosak będzie rywalizował z Rafałem Trzaskowskim o udział w II turze wyborów. Według posła Dziambora, Zjednoczona Prawica nie realizuje swojego konserwatywnego programu politycznego.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o