TVP wybrała już przeciwnika Dudy?

Opublikowano: 06.06.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 358

Artur Dziambor wyraża zadowolenie z tego, że wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. Obawia się jednak, że Koalicja Obywatelska, w przypadku porażki, będzie kontestować wynik głosowania. Zdaniem parlamentarzysty, można się spodziewać dość wysokiej frekwencji wyborczej. Polityk Konfederacji wyraża opinię, że obóz rządzący „już sobie wybrał rywala w drugiej turze”, czego odzwierciedleniem ma być uwaga, jaką tej kandydaturze poświęca TVP. Gość „Popołudnia WNET” wyraża nadzieję, że Krzysztof Bosak będzie rywalizował z Rafałem Trzaskowskim o udział w II turze wyborów. Według posła Dziambora, Zjednoczona Prawica nie realizuje swojego konserwatywnego programu politycznego.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o