TVP Info stanowi krytyczne zagrożenie

Opublikowano: 18.10.2020 | Kategorie: Media, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2837

Otwórz oczy, twoje życie nie może być oparte na strachu i panice, oni żerują na strachu i panice, media głównego nurtu żywią się twoim lękiem i przerażeniem. Ta zależność wcześniej czy później prowadzi ku niewidzialnemu więzieniu, w którym osoba poddana oddziaływaniu informacji medialnych staje się zastraszona, ograniczona intelektualnie, zainicjowany zostaje proce wyobcowania, proces rosnącej depresji a w skrajnych przypadkach pojawiają się myśli samobójcze.

Czołowe miejsce w procesie dezinformacji należy do TVP Info a teraz postawmy sprawę jasno, jeżeli chcesz być osobą wolną to nie oglądaj tej stacji. Oglądanie wyżej wspomnianego medium stanowi skrajne niebezpieczeństwo nie tylko dla samego pojęcia prawdy, ale dla zdrowia psychicznego widza. To, w jaki sposób TVP Info została wzięta pod but propagandy rządowej jeży włosy na głowie. Reporterzy telewizji publicznej? Ale jacy reporterzy? To prędzej marionetki bez przekonań i ideałów.

Tylko czasami zdarzają się w TVP Info chwile prawdy, jak ta, która padła raz i nie została nagłośniona…

Jesteś człowiekiem, twoje życie ma wartość, nie możesz sobie pozwolić na wyrzucenie do śmietnika tej wartości po przez stykanie się z doskonale wyreżyserowanym kłamstwem. Być może wiele osób zostanie teraz urażonych, jednak Joseph Goebbels, mistrz hitlerowskiej propagandy, byłby dumny z osób, które z tylnego siedzenia sterują polską telewizją publiczną. TVP Info to materializacja słów: „kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą”. Słowa Goebbelsa, które przez pseudo reporterów TVPinfo są dzień w dzień wdrażane w życie.

To trudne pisać o polskiej publicznej telewizji w ten sposób, telewizja ta od zawsze była naznaczona wpływami politycznymi, jednak to, co możemy obserwować teraz przechodzi wszelkie pojęcie. Z ekranu telewizora płynie jedynie bardzo mocny ładunek terroru, strachu i przerażenia. Podobnie wielu pracowników TVP Info jeszcze do nie dawna wyznawało pewne szczytne idee, ale to przeszłość, obecnie płyną z głównym nurtem ścieków informacyjnych tej właśnie stacji. Dramat.

Na tak zakrojoną i bezwzględną akcję dezinformacyjną należy zareagować, nie można tego przemilczeć, ponieważ terror TVP Info doprowadza wielu ludzi nad krawędź wytrzymałości, resztę Szanowni Państwo dopowiedzcie sobie sami. Dziś telewizja ta wzięła sobie na celownik osoby świadome, osoby niezależnie myślące w kwestii tej pandemii, której notabene nie ma. Dlaczego? Początkowo, gdy ruch ludzi świadomych dopiero rodził się w internecie, i był stosunkowo nie wielki, TVP Info milczało w tej kwestii.

Teraz jednak, gdy ruch ludzi świadomych, niezależnych, myślących samodzielnie i samodzielnie wyciągających wnioski, ruch ludzi nie obawiających się zadawać trudne pytania, gdy ten właśnie ruch, ta poniekąd rewolucja intelektualna rozrosła się do niespotykanych dotąd rozmiarów, TVP Info atakuje ośrodki stanowiące centrum wyżej wspomnianego przebudzenia w sposób nie bezpośredni, ale pośredni. Strategia jest prosta, gdy niewygodna prawda wychodzi na jaw, należy ją ośmieszyć i oni tak właśnie działają.

Niezależna Telewizja NTV Janusza Zagórskiego i liczne wykłady Ewy Paweli na „YouTube”, kanał „Wideoprezentacje” na tej samej platformie Krzysztofa Atora Woźniaka. Dalej represjom propagandy podlegają Witold Gadowski, portale typu WolneMedia.net, PCh24.pl, ZmianyNaZiemi.pl, MediaNarodowe.com. Wszystkie wyżej przytoczone przykłady to kolejne argumenty świadczące o tym, że prawda w dzisiejszym świecie stała się elementem ubocznym, którego „wielcy” chcą się pozbyć. Należy jednak pamiętać słowa George’a Orwella: „Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki”.

I teraz na koniec konkluzja. Dziś rano postanowiłem obejrzeć przez kilka minut TVP Info tak, aby lepiej przygotować się do dzisiejszej publikacji. Co zobaczyłem, pomijając kwestie związane z terrorem pandemii, której nie ma? Wyświetlono materiał wideo prezentujący mężczyznę w wieku około 45 lat, który kierował przesłanie do ludzi wolnych i trzeźwo myślących, aby ci zaprzestali negowania pandemii, ponieważ ona istnieje a dowodem na to ma być obecność 13-letniego dziecka w szpitalu, które walczy z COVID-19. Konkluzja brzmi: „pandemia istnieje, przestańcie ją negować”.

Problem w tym, że przed pandemią, której nie ma, dzieci również trafiały do szpitali np. z zapaleniem płuc. I teraz rząd PiS nakazał wszystkim Polakom nosić maseczki, które są pełne bakterii, wirusów, grzybów, to powoduje po pewnym czasie załamanie układu oddechowego u dorosłych osób, a co dopiero u dzieci. Nie wspominając o wielokrotnym przekroczeniu norm stężenia dwutlenku węgla w powietrzu wdychanym jakie występuje pod maseczką, a które jest zabójcze dla organizmu.

Domyślamy się, że tego wyżej wspomniany mężczyzna nie wiedział, bo i skąd wiedzieć miał, jeżeli TVP Info milczy z tego typu informacjami. Dodatkowo testy PCR stosowane do wykrywania koronawirusa są tak beznadziejnie błędne, że wykrywają go u kozy, owocach papai, w mleku, mrożonkach a nawet oleju silnikowym. W ostatnim czasie nagłośniono przypadek kobiety, która zrobiła sobie siedem testów pod rząd i wysłała je do sanepidu. Okazało się, że 5 wykryło koronkę a dwa już nie wykryły. Czysta paranoja.

Toteż na koniec raz jeszcze podkreślamy, że TVP Info jest niczym choroba, niczym jakaś zaraza, szerząca ideę pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, powodującego chorobę COVID-19. Tej pandemii nie ma a istnieje ona jedynie w głowach poddanych terrorowi informacyjnemu TVP Info. Chcesz być wolny? Poczuć, że twoje życie ma sens? Wreszcie przebudzić z letargu? Poznać prawdę? Wyłącz TVP Info!

Nadszedł czas byś to ty przejął kontrolę nad swoim życiem. Czas poznać, czym jest wolność, prawda i jak potężna drzemie w tobie siła, jak szerokie posiadasz perspektywy i możliwości. Skup się na tym, co stanowi trzon prawdy, poszukuj odpowiedzi w internecie. Poszukiwania możesz rozpocząć chociażby od miejsc, które powyżej wymieniliśmy, i najważniejsze: wyłącz TVP Info! Zrozum do jasnej cholery, że jesteś człowiekiem a twoje życie ma wartość!

Każdy z nas powinien a nawet musi zrozumieć, że to jest ten właśnie moment, to ten czas, w którym sięga się po naszą wolność, zastosowane zostają ostateczne rozwiązania pod płaszczykiem pandemii, której nie ma, rozwiązania do niedawna jeszcze uznawane za niemożliwe do wprowadzenia, ale jednak to się dzieje tu i teraz na naszych oczach. Wielu moich znajomych od dawna miało świadomość tego, co nadciąga, ale mimo to w prywatnych rozmowach mówią do mnie: „cholera to się jednak dzieje, oni to rzeczywiście robią”.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. BANDZIORkaq 18.10.2020 21:24

    Ja mam takie objawienie, przyszło mi to na myśl ostatnio i chyba coś w tym jest, otóż chyba niektórzy już od dawna znają ten scenariusz, tak jakby genetycznie, od początku czuli , że to wszystko to jakiś przekręt. Pomimo braku kierunkowego wykształcenia medycznego , politycznego, prawniczego, biotechnogicznego itd gdzieś pojawiła się wątpliwość nieprzekonywalna poprzez żadną propagandę telewizyjną. U mnie nawet przez ułamek sekundy nie pojawił się strach o zdrowie swoje czy bliskich, może tylko ja tak mam, ale …. Ale jestem społeczną outsiderką i nadaje się -podobnie jak większość sz. P. Komentujących oraz przede wszystkim Wielki Stwórca pan Admin WM-do umieszczenia w izolacji w związku z tym właśnie niezaszczepialnym medialnie strachem, co wiąże się również z odmowa przyjęcia szczepienia na cow-id, w związku z czym jesteśmy poniekąd zagrożeniem. Wątpiący będą pierwszymi… w izolatce.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.