TVP hejtuje Mamę Ginekolog

Opublikowano: 09.02.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 679

PiS urządził „polowanie na czarownicę”, a dokładniej na lekarkę-celebrytkę kojarzoną z TVN i Szymonem Chołownią, która po znajomości przyjmuje w ramach NFZ rodzinę i znajomych po godzinach pracy. TVP zapomniała dodać, że to rząd odpowiada za pogłębienie się patologii w służbie zdrowia. Niedawno PiS zapowiedział, że służby i politycy będą korzystać z lepszych szpitali, niż zwykli obywatele, a teraz jego propagandyści z TVP wyrażają święte oburzenie, że jakże to tak — można dzielić pacjentów na lepszych i gorszych? Kolejna hipokryzja — lekarze publicznie potępiają Mamę Ginekolog w mediach, chociaż robią to samo, co ona.

Autorstwo: Krzysztof Ator Woźniak
Źródło: YouTube.com

5

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.