Tusk kłamał. Polska podpisała zgodę

Opublikowano: 27.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1705

Donald Tusk okłamywał nas. Polska podpisała zgodę na przymusową relokację imigrantów na terenie naszego państwa. Potwierdził to premier Francji Gabriel Attal.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. replikant3d 27.05.2024 19:52

  Zaskoczeni? Bo ja nie.

 2. emigrant001 27.05.2024 19:54

  Pakt migracyjny powstał w czasie gdy tusk był przewodniczącym Rady Europejskiej. Dziwne by było gdyby nagle przestał się z założeniami tego paktu zgadzać:) skoro go współtworzył:)
  Natomiast Polacy, którzy mają pamieć krótszą od złotej rybki i tak zapomną co przed wybowami do PE owczarek niemiecki powiedział:)

 3. Katarzyna TG 27.05.2024 22:08

  Jeśli chodzi o Tuska to prawdę możemy usłyszeć chyba tylko przez pomyłkę :))

 4. rozrabiaka 28.05.2024 02:52

  “Tusk kłamał” – to znaczy że jest bardzo przewidywalnym, sprawdzonym i stabilnym politykiem

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.