Turcja zbombardowała bazy Kurdów w Syrii

Opublikowano: 21.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 299

Minister obrony Turków, Hulusi Akar, gratulując siłom powietrznym udanej operacji, powiedział, że „Schrony, bunkry, jaskinie, tunele i magazyny zostały skutecznie zniszczone. Śledziliśmy je z bliska. Tak zwana siedziba organizacji również została trafiona i zniszczona”. Pretekstem do bombardowań był zamach terrorystyczny w Stambule przypisany przez Turcję PKK, którego PKK się wypiera.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 22.11.2022 09:44

    ” W cywili nie będą celować “a cywile będą ginąć, albo żyć w niedostatku , ciemno, zimno , głodno, i bez dachu nad głową. Barbarzyńcy u władzy, pozbawiają ludzi życia i godności .STOP każdej wojnie!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.