Tsunami – nagrania z wakacji

Opublikowano: 30.05.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1111

Dokument opowiada o fali tsunami, która w grudniu 2004 roku nawiedziła wybrzeże Azji i Afryki. Wywołało ją trzęsienie ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Producenci filmu wykorzystali amatorskie zdjęcia, zrobione przez ludzi obecnych podczas tych wydarzeń. Światło dzienne ujrzą osobiste tragedie wywołane przez falę tsunami oraz odważne czyny i prawdziwe cuda. Widzowie zobaczą zarówno przebieg, jak i skutki ogromnego podwodnego trzęsienia ziemi, które obudziło niszczycielską siłę żywiołu. 15-metrowe fale doprowadziły nadmorskie wioski i miasteczka, a także kurorty do totalnej ruiny. Śmierć poniosło wówczas 230 tys. ludzi z różnych stron świata, a kilka milionów straciło dach nad głową.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.