Trzyrękie dziecko jest czczone i uważane za boginię

Opublikowano: 06.01.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1958

Radhika Sahu, urodziła 2 listopada córkę. Dziewczynka ma trzecią rękę. To wystarczyło, aby Hindusi rozpoznali w niej boginie i zaczęli ją czcić.

Pojawienie się takiej anomalii jak trzyręka dziewczynka, wzbudziło powszechne zainteresowanie w Indiach. Mieszka ona w Bilaspur w dystrykcie Chhattisgarh. Niektórzy pielgrzymują do niej jak do bogini i składają jej hołdy i dary.

Jej rodzice nie są zachwyceni dziwactwem jakim jest nadprogramowa ręka. Lekarze powiedzieli im, że taka anomalia występuje raz na milion porodów.

Poza tą dodatkową kończyną dziecko jest w pełni zdrowe. Mimo to eksperci zalecają usunięcie dodatkowej kończyny, aby umożliwić dziecku normalne życie.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.