Trzaskowski hojny dla LGBT

Opublikowano: 05.10.2019 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 539

Władze Warszawy nie mają obecnie pieniędzy na wypłaty w ramach programu 500+, ale nie szczędzą z kolei pieniędzy na prowadzenie lewicowo-liberalnej wojny ideologicznej. Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski chętnie dotuje więc organizacje LGBT, które w czasie niecałego roku jego prezydentury otrzymały pokaźne kwoty pieniędzy.

Dane na temat wątpliwych wydatków stołecznego ratusza ujawnił Instytut na rzecz Kultury Prawnej „Ordo Iuris”. Z informacji przytoczonych przez jego przedstawicieli wynika, że od końca listopada ubiegłego roku do końca września roku bieżącego przekazano blisko 876,5 tysiąca złotych na projekty ideologiczne przygotowane przez środowiska LGBT .

Tym samym Trzaskowski już w tej chwili znacząco przebił swoją partyjną koleżankę z Platformy Obywatelskiej, a więc jego poprzedniczkę, Hannę Gronkiewicz-Waltz. W latach 2014-2018 dała ona ruchom LGBT blisko 811 tysięcy złotych.

Wsparcie dla tego typu projektów ideologicznych nie ogranicza się jedynie do przyznawania im dotacji. Stołeczne władze zlecały im bowiem zadania publiczne dotyczące indoktrynacji mieszkańców Warszawy, a przede wszystkim udostępniały posiadane przez siebie lokale najbardziej znanym organizacjom LGBT. Ta ostatnia forma wsparcia dawała środowisku LBGT możliwość płacenia czynszu dużo niższego od obowiązujących w Warszawie stawek rynkowych.

Kilka dni przed ujawnieniem tych informacji okazało się, że władze stolicy nie mają możliwości wypłacania pieniędzy w ramach ogólnokrajowego programu 500+, stąd kontrolę w tej sprawie zapowiedział już wojewoda mazowiecki.

Na podstawie: PolskieRadio24.pl
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. ARTUR 05.10.2019 23:33

    Popieranie sodomii z publicznych pieniędzy świadczy jedynie o poglądach . Jeśli należę do banderowców to popieram ich , jeśli należę do łotewskich ss-manów to też chodzę na marsze ze swastykami , jeśli jestem homoseksualistą to mam 2 wyjścia : uprawiam dowolny seks w zaciszu domowym a sprawy majątkowe załatwiam u notariusza lub chcę władzy i dominacji w ramach mojej orientacji i dążę do tego wszelkimi sposobami .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.