Trwa wojna o wolność człowieka i prawo własności

Opublikowano: 09.05.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1803

Jeżeli nie jesteście gotowi spojrzeć prawdzie w oczy, to w żadnym wypadku, nie czytajcie dalej tego artykułu, gdyż może to być niebezpieczne dla waszego życia, opartego na „nieświadomości”.

„Jak daleko zaszliśmy, jeśli mówienie prawdy staje się przestępstwem? Jak daleko zaszliśmy, jeśli ścigamy ludzi, którzy ujawniają zbrodnie wojenne, za ujawnianie zbrodni wojennych? Jak daleko się zapadliśmy, kiedy nie ścigamy już naszych własnych zbrodniarzy wojennych? Ponieważ bardziej się z nimi identyfikujemy, niż z ludźmi, którzy faktycznie ujawniają te zbrodnie. Co to mówi o nas i naszych rządach?” – pyta Nilsa Melzer z Katedry Praw Człowieka, Genewskiej Akademii Prawa Humanitarnego i Praw Człowieka. Profesor prawa na Uniwersytecie w Glasgow oraz sprawozdawca ONZ do spraw Tortur.

Życie w złudzeniu, czy też życie w prawdzie? To bardzo trudny wybór, albowiem stanąć w obliczu prawdy nie jest łatwo. Śmiem powiedzieć, że coraz trudniej o prawdę, coraz trudniej wielu ludziom jest ją zaakceptować, dlatego wolą wszystko co jest związane z prawdą, zepchnąć w kąt podświadomości, tak aby „to samo przeszło”. Ale jest jeden drobny szczegół, otóż „nic samo nie przejdzie” a bierność społeczna przyczyni się do wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

Relacja w mediach głównego nurtu na temat pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, powodującego chorobę COVID-19, była według ciebie zgodna z faktami? Jeżeli tak uważasz to radzę ci to raz jeszcze przemyśleć. Relacja w mediach głównego nurtu na temat wojny na Ukrainie, to według ciebie relacja zgodna z faktami? Cóż, jeżeli tak uważasz to raz jeszcze to przemyśl. Media głównego nurtu kłamią na zlecenie swoich mocodawców (politycy, biznesmeni). „Oni” oskarżą wielu o kłamstwo, mimo że sami kłamią.

„Jesteśmy wdzięczni The Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym wspaniałym publikacjom, których dyrektorzy uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymywali obietnic dyskrecji przez prawie czterdzieści lat. Nie moglibyśmy opracować naszego planu dla świata, gdybyśmy w tamtych latach byli przedmiotem rozgłosu. Ale praca jest teraz znacznie bardziej wyrafinowana i przygotowana do marszu w kierunku rządu światowego. Ponadnarodowa suwerenność elity intelektualnej i światowych bankierów jest z pewnością lepsza niż narodowe samostanowienie praktykowane w minionych stuleciach” – powiedział David Rockefeller, założyciel Komisji Trójstronnej, w przemówieniu na posiedzeniu Komisji Trójstronnej w czerwcu 1991 roku.

W ramach powyższych podziękowań możemy umieścić również polskie media głównego nurtu, chociaż nazywając je mianem „polskie” jest wysokim nadużyciem, niemniej jednak oto one: TVP, Polsat oraz TVN. W mojej opinii media te to nic innego jak „przemysł lęku i pogardy”. Żal mi każdego kto daje wiarę tym właśnie „tubom propagandowym”, gdyż to zmienia życie, zaiste to zmienia życie i to na gorsze.

Zadaniem powyższych „szczujni medialnych”, jest utrzymywanie człowieka w nieustannym stanie „ogłupienia intelektualnego”. Ich zadaniem jest odwrócenie twojej uwagi od tego, że gospodarka sięga dna, ekonomia została zrujnowana. Waluta i zadłużenie sięgają rekordów. Inflacja wystrzeliła tak w górę, że może wręcz „wybić zęby”, każdemu kto spojrzy na nią z góry. Zatem zadaniem mediów „głównego rynsztoku” jest to abyś tego nie dostrzegał. Natomiast gdy już wszystko „piernicznie” z jednym wielkim hukiem (a piernicznie), to będzie już za późno na reakcję społeczną. Będzie już za późno…

„Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość” – uważał Frederic Joliot-Curie, francuski fizyk i laureat Nagrody Nobla.

Czy dostrzegasz zagrożenie? Zrozum, że jest ono bardziej realne niż kiedykolwiek wcześniej w historii. Tutaj rozgrywa się wojna o wolność człowieka, o prawo do własności. Tutaj rozgrywa się wojna mająca na celu sprowadzenie człowieka do poziomu niewolnika. Jeżeli teraz się śmiejesz z tego co powyżej napisaliśmy, to zaiste twoja ignorancja na otaczające cię dowody jest gigantyczna. Jednakże ignorancja nie uratuje cię przed poniesieniem tragicznych konsekwencji „niesionych w objęciach” nowego globalnego ładu.

„Kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą” – mawiał Joseph Goebbels, minister propagandy III Rzeszy. Powiedział on również, że: „Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą”. Wszystkie te kabarety, parki rozrywki i ogólnie pojęty show biznes i „patocelebryci”, mają na celu utrzymywać odbiorcę w stanie nieustannego letargu i rozbawienia tak, aby nie zaczął on myśleć, zastanawiać się, bo wówczas mógłby zobaczyć, że coś ze współczesnym światem jest nie tak. Oni chcą byś za dużo nie myślał, a najlepiej nie myślał wcale.

Toteż zdanie „Kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą” modyfikowałbym na zdanie brzmiące w taki oto sposób: „Kłamstwo POKAZANE przez TELEWIZOR tysiąc razy staje się prawdą”. Każdy kto ośmieli się zanegować „medialną prawdę” jest terrorystą i szaleńcem. Toteż nie wolno poddawać w wątpliwość „medialnej prawdy”. NIE WOLNO – rozumiesz?! A tylko spróbuj w nią nie uwierzyć! Tylko SPRÓBUJ!

Moja konkluzja w tej kwestii jest jedna: ZREZYGNUJ Z TELEWIZORA. A jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, lub jednak nie chcesz tego zrobić, to przynajmniej nie wierz we wszystko co ci serwują. Tego co nadchodzi nie da się już ukryć. No chyba, że te wszystkie transporty ciężkiego sprzętu wojskowego od kilku lat produkowane są na jakąś dużą pokojową defiladę, a nie na III wojnę światową.

To wszystko nie stanowi scenariusza filmu, bądź też nie jest wytworem wyobraźni, lecz to ma miejsce i odgrywa się na twoich oczach. Takie strony jak nasza, czy też wiele innych stron niezależnych istnieją po to, abyś wiedział. Aby informacje dotyczące Nowego Porządku Świata wypływały na powierzchnię pomimo zmowy milczenia jaka panuje w mediach tak zwanego „głównego ścieku”.

Media głównego ścieku są prowadzone przez różnych krzykaczy, którzy relacjonują w sposób sensacyjny bzdury, informacyjne śmieci, kłamstwa, manipulacje i całkowite brednie, po to, aby odwrócić twoją uwagę od tego co jest naprawdę istotne. Telewizja, niczym sam diabeł, zwodzi i wyprowadza w pole swoich widzów. Niewielu jest prawdziwych rewolucjonistów niosących prawdę. Jednakże oni są i nie obawiajmy się pójść za nimi.

W chwili obecnej toczona jest otwarta wojna jaką z nami, to jest wolnymi ludźmi, rozpoczęła światowa banksterka, wspomagana przez polityków wielu krajów, którzy są na ich sznurku. I mamy dwie drogi, pierwsza to ta, w której obronimy nasze wartości i uratujemy współczesną cywilizację przed całkowitym upadkiem. Druga to upadek systemów emerytalnych, ogólnoświatowy kryzys, zawieruchy wojenne, depopulacja. Drugą drogę chcą nam zafundować ci wysoko postawieni i piekielnie bogaci szaleńcy na piedestale sławy.

Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego był COVID-19 i to całe bezsensowne szaleństwo tej tak zwanej PLANdemii? Czy zastanawialiście się dlaczego zaraz po tym szaleństwie przyszło kolejne, a mianowicie atak Rosji na Ukrainę? Sądzicie, że to przypadek? Gwarantuje wam, że nie. Otóż „Oni” wiedzą doskonale, że psychika człowieka jest w stanie znieść jeden, góra dwa poważne kryzysy w życiu. A potem mamy do czynienia z załamaniem nerwowym.

Zatem PLANdemia, a następnie ani chwili wytchnienia i wojna. „Oni” chcą nas doprowadzić kilkoma kryzysami do ostateczności, tak by ci, którzy jeszcze pozostaną przy życiu, uwierzyli w ich zbawiciela ludzkości. Jak my na to możemy odpowiedzieć? Otóż siłą wiary i siłą naszego ducha. Tylko w ten sposób zdołamy się ostać i de facto pozostać przy zdrowych zmysłach. Wiara to potężna obrona, pochodząca nie z tego świata.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. pikpok 09.05.2022 19:52

    Po plandemi i szczepieniach widać, że na świecie panuje straszna debilioza napędzana przez konsumpcjonizm i media. Psychopaci którzy tym kręcą pewnie jeszcze nie skończyli, i pewnie wielu zwyroli im w tym pomoże.

  2. Rgga34 09.05.2022 21:28

    Nic dodać, nic ująć. Dobre podsumowanie “początku”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.