Trump zaplanował wojnę z Iranem na jesień 2019 r.

Opublikowano: 10.05.2019 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 820

Poniższa wiadomość jest niemożliwa do weryfikacji. Nie wiadomo, czy to fałszywa informacja czy rzeczywisty przeciek. Zalecamy lekturę wiadomości i zachowanie dystansu. Warto wiedzieć, by uwzględnić te informacje śledząc rozwój przyszłych wydarzeń. Na chwilę obecną widać, np. na poniższym wideo, że USA zmierzają do wojny z Iranem.

Prezydent Donald Trump wraz ze swoimi zaufanymi ludźmi planują szeroką inwazję na Iran, zdaniem źródła pracującego w Białym Domu. Według źródła (osoby wtajemniczonej w plany Białego Domu) Iran zostanie „wymazany z mapy” a oczekiwany wysiłek wojenny będzie kosztować „dwa razy tyle co wojna w Iraku”.

Media będę promować wojnę, a Donald Trump będzie się z tym zgadzał i zareaguje, po „spodziewanej operacji fałszywej flagi przypisanej Iranowi, prawdopodobnie z udziałem okrętów w Cieśninie Ormuz”. Operacja fałszywej flagi będzie „integralną częścią planu”, skoro Iran rzekomo nie zamierza wojny rozpoczynać – mówi informator.

Oto ujawnione dalsze szczegóły:

1. Do wyeliminowania irańskiej armii zostanie użytych 100 taktycznych pocisków nuklearnych.

2. Do inwazji zostanie użytych 120 000 żołnierzy amerykańskiej piechoty.

3. Oczekuje się, że Francja, Wielka Brytania, Kanada, Arabia Saudyjska i Izrael dołączą do „koalicji” wspierającej wojnę.

4. Do przygotowań operacji w 2018 r. uruchomiono agentów CIA i kontrwywiad.

5. Operacja fałszywej flagi odbędzie się przed wojną z Iranem.

6. Biały Dom i izraelskie odpowiedniki przygotowują propagandę.

7. Izrael poprze wysiłki (Benjamin Netanyahu rzekomo „uśmiechał się od ucha do ucha” podczas niedawnego spotkania z Johnem Boltonem).

8. Są obawy, że “baza” Trumpa może sprzeciwić się lub krytykować atak na Iran, dlatego podejmie się dalsze wysiłki propagandowe dla „zdobycia poparcia” dla wojny.

9. Oczekuje się, że w wyniku wojny zginie od 1,2 do 2 milionów obywateli Iranu i 5000 amerykańskich żołnierzy.

Z uwagi na bliskie relacje prezydenta Donalda Trumpa z Jaredem Kushnerem, możliwe, że plan wojny ma pomóc wypełnić żydowskie proroctwo. Wielu w Białym Domu uważa, że Jared Kushner jest „Mesjaszem”, który nie może zasiąść na „tronie” dopóki Iran nie zostanie wymazany.

Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: IsraelTodayNews.blogspot.com
Źródła polskie: Wolna-Polska.pl, Chomikuj.pl/OlaGordon


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. gajowy 10.05.2019 13:19

  Mesjasz, broń jądrowa – nie brzmi to wiarygodnie.

 2. Fenix 10.05.2019 13:41

  Politycy to banda przesądnych i tchórzliwych głupców . TFU! Mesjasz z jądrami wybuchowymi , nich nie siada bo wybuchną ..” Jared Kushner jest „Mesjaszem”, który nie może zasiąść na „tronie” dopóki Iran nie zostanie wymazany.. ” ten mesjasz niech zasiądzie w klozecie na tronie WC , przynajmniej nie poczyni szkody światu, i ran,a sobie ulży. :Dhehe

 3. Szwęda 10.05.2019 14:14

  Dzisiejszy mesjasz ma na czole $ i tyle w temacie. Kiedy upadnie dolar – świat się zawinie. I dlatego muszą być wojny – dla mamony i dla władzy.

 4. Cosmo 10.05.2019 15:26

  Tak, 400 pocisków jądrowych a później setki tysięcy wesołych żołnierzy koalicji pomaszeruje w środek tego promieniującego śmietnika. Jasne.

 5. Anonymous-X 10.05.2019 17:47

  Tajna informacja: według źródła – Operacja fałszywej flagi odbędzie się przed wojną z Iranem.

  No tak, bo zazwyczaj takie działania przeprowadza się, dopiero po zakończeniu działań operacyjnych, a nie przed, oczywista oczywistość 🙂

  – Wielu w Białym Domu uważa, że Jared Kushner jest „Mesjaszem”, który nie może zasiąść na „tronie” –

  To również jest część tajnej informacji pozyskanej, od tajnego źródła pracującego w białym domu?

  Strasznie tajny ten , tajny plan 🙂

 6. RadekD 10.05.2019 21:25

  Nie tak dawno była “przepowiednia” (traktuję takie rzeczy z dystansem), że (cytat nie dokładny) “wody morza śródziemnego podniosą się i zaleją Europę” (lub coś takiego). Ciekawe

 7. Cosmo 10.05.2019 21:49

  Jeśli mnie pamięć nie myli, to wody śródziemnego są połączone z oceanem Atlantyckim. A co do Iranu, to zamienienie pustyni w pustynię to żadne osiągnięcie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.