Trump planuje „pogrom” Fox News

Opublikowano: 13.11.2020 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1248

Obecny prezydent USA Donald Trump rozważa możliwość stworzenia własnych mediów internetowych, żeby zemścić się na stacji telewizyjnej Fox News za przyznanie zwycięstwa w wyborach jego przeciwnikowi politycznemu demokracie Joe Bidenowi, informuje Axios.

„On chce rozgromić Fox, nie ma co do tego wątpliwości”, cytuje Axios źródło z bliskich kręgów prezydenta. O ile uruchomienie kanału telewizji kablowej wymaga dużych inwestycji, również finansowych, Trump skłania się do stworzenia wydawnictwa, które będzie prowadzić transmisje w Internecie. Według wstępnych danych platforma będzie dostępna w comiesięcznej subskrypcji. Axios podkreśla, powołując się na źródła, że z pomocą nowego kanału Trump „zamierza przeznaczyć dużo czasu na krytykę Fox”.

Stacja telewizyjna Fox News, najbardziej lojalna wobec Trumpa ze wszystkich amerykańskich telewizji kablowych, pierwsza wraz z agencją Associated Press, przyznała zwycięstwo Bidenowi w stanie Arizona. Wywołało to głębokie oburzenie samego prezydenta, ubiegającego się o drugą kadencję, jak również jego zwolenników.

Wybory prezydenckie odbyły się w USA 3 listopada. Według wstępnych danych zwyciężył Joe Biden, o jego zwycięstwie poinformowały największe amerykańskie media. W związku z tym urzędujący prezydent USA republikanin Donald Trump powiedział, że wybory są jeszcze dalekie od zakończenia, a on zamierza walczyć o swoje zwycięstwo w sądzie.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o