Trudeau mści się na rolnikach, bo przegrał z Konwojem Wolności

Opublikowano: 01.08.2022 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1384

Były minister rolnictwa Kanady Gerry Ritz mówi, że polityka premiera Justina Trudeau w sprawie obniżenia emisji azotu jest naiwna.

„Jeśli Trudeau rzeczywiście to zrobi, to co stanie się z kanadyjskim rolnictwem?” – pyta Ritz. Uważa, że premier jest rozdrażniony po Konwoju Wolności i odgrywa się na rolnikach. Nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji tego, co robi.

Ritz mówi, że kanadyjska produkcja rolnicza tak naprawdę jest tak ekologiczna, jak tylko może być. Oczywiście zawsze można zrobić więcej, ale rząd nie widzi tego, ile rolnicy robią dla ekologii. Stosują ekologiczne metody upraw, ograniczają ilość nawozów, stosują nawozy w ściśle określonym czasie i korzystają z najnowszych technologii, by maksymalizować produkcję. A premier nie widzi tego całościowo.

W grudniu 2020 roku rząd liberalny przedstawił nowy plan klimatyczny, według którego do 2030 roku należy ograniczyć emisję azotu z nawozów o 30 proc. względem poziomu z 2020 r. Organizacje rolnicze uważają, że doprowadzi to do braków żywności, zwłaszcza że Trudeau wcześniej ostrzegł Kanadyjczyków, by się na to przygotowali.

Autorstwo: Katarzyna Nowosielska
Źródło: Goniec.net

Komentarz „Wolnych Mediów”

Trudeau doskonale wie co robi – realizuje plany Klausa Schwaba. Według planów w przyszłości żywność będą produkować wyłącznie międzynarodowe korporacje (co najwyżej zatrudniające rolników). Plany zakładają doprowadzenie ludzi do masowego zadłużenia, biedy i głodu, by zgodzili się na nieuczciwe warunki – umorzenie długów w zamian za dochód podstawowy z terminem ważności i limitem CO2, i odebranie własności prywatnej, która będzie wypożyczana za pieniądze.


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.