Trójkątne UFO zauważone w USA ujawnia bezradność wojska

Opublikowano: 26.05.2023 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3238

Dziennikarze śledczy Jeremy Corbell i George Knapp uzyskali i po raz pierwszy ujawniają ekskluzywny materiał filmowy przedstawiający ogromne UFO unoszące się nad bazą wojskową Stanów Zjednoczonych Twentynine Palms w Kalifornii. Do pamiętnego incydentu doszło niedawno, bo jeszcze 20 kwietnia 2021 roku.

Wydarzenie to jest uważane za „masową obserwację UAP”. Jest ono oparte o znaczącą i różnorodną dokumentacją w postaci filmów, zdjęć i nagranych bezpośrednich zeznań naocznych świadków.

Zdarzenia znad Air Ground Combat Center piechoty morskiej w Twentynine Palms w Kalifornii były widziane przez ponad 50 amerykańskich marines. Wielu z nich nie tylko obserwowało, fotografowało, a nawet nagrywało to, co widzieli, za pomocą telefonów oraz czujników na podczerwień.
Ogromne trójkątne UFO unosiło się nad bazą przez około 10 minut, zanim spontanicznie zniknęło.

Według relacji wielu naocznych świadków latający obiekt był wielkości połowy boiska piłkarskiego i pomimo utrzymywania dość dużej wysokości nie wydawał żadnego dźwięku. Jeremy Corbell ujawnił nowe nagrania podczas niedawnej serii wywiadów po amerykańskich telewizjach. Prezentowane poniżej treści audiowizualne zostały zebrane w ciągu kilku godzin po spotkaniu z UFO.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Vaunes 26.05.2023 16:45

  Na tym wideo widzę jakieś pięć światełek na niebie. Zapewne ktoś testował nowy laser 😏😅

 2. replikant3d 26.05.2023 17:24

  Jaka ,,bezradność?!,, Przecież nie zestrzelą swojego pojazdu! Dlatego walą głupa…

 3. Kazma 26.05.2023 17:59

  Ile to już razy obserwowano jakieś światełka nad bazami wojskowymi, dlatego wyjaśnienie ich pochodzenia wydaje się bardzo trywialne.

 4. sanchop 27.05.2023 00:57

  Będzie zaraz tak, że tego zestrzelić nie mogli, bo nie wykryli, ale podadzą w telewizji , że to balon chiński a w polsce to samo wypuszczą i będzie to balon rosyjski. A w tym samym czasie ograniczą wydawanie gotówką w sklepach do 100 złotych za zakupy a ludzie będą patrzeć w niebo-tzn w ekran, szukali balonów i robieni są, będą i byli w balona!😅

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.