Travis Scott wzywał demony podczas koncertu Astroworld

Opublikowano: 27.11.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Prawo, Publikacje WM, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1944

Dziesięć osób zginęło, a setki zostało rannych na koncercie Astroworld z raperem Travisem Scottem, który jest obecnie pozwany o łączne odszkodowanie w wysokości 2 miliardów dolarów za to, że nie przerwał występów. Ludzie padali na ziemię, ale Travis Scott, obserwując to ze sceny, po prostu występował dalej, jakby było to zaplanowane lub oczekiwane.

Co najmniej 300 ofiar połączyło się w ogromny proces sądowy przeciwko Scottowi i Astroworld, a ponadto toczy się teraz drugi pozew zbiorowy o wartości 750 milionów dolarów. Apple Music, Epic Records i Live Nation mogą zostać wciągnięte w otchłań, ponieważ zostały również wymienione w pozwie przeciw temu festiwalowi. Mówi się, że ponad 100 innych uczestników tego koncertu składa kolejne indywidualne pozwy.

Koncertowicze zostali zadeptani na śmierć i uduszeni przez narastającą panikę tłumu. Urazy z tego „koncertu” obejmują: zawały serca, urazy narządów wewnętrznych, krwawienia wewnętrzne, złamania kości, urazy kręgosłupa i urazy mózgu. Ludzie dosłownie stąpali po trupach, próbując uciec przed narastającym chaosem. Spektakl odbywał się w „demonicznym” klimacie i w taki sposób wielu uczestników opisuje tą chaotyczną, śmiertelną scenę. Ludzie mówili, że nie ma gdzie się ruszać, iść ani zaczerpnąć świeżego powietrza. Powiedzieli, że nie mogą oddychać ani wyjść. Byli uwięzieni, dusili się, tracili przytomność, byli deptani i umierali, jednak przedstawienie po prostu trwało nadal. Nie można było nawet zobaczyć co się dzieje, bo było ciemno. Kilku uczestników nazwało to na „Twitterze” piekłem.

Zginęła dziewięcioletnia dziewczynka, która na koncercie straciła przytomność. Została stratowana i uduszona. Siedem innych zginęło bezpośrednio podczas tych wydarzeń. Kilka osób trzymano przez kilka dni na OIOM-ie, ale potem zmarły. Ludzie, którzy uciekli z życiem, ostrzegali osoby na zewnątrz, że tam są demony. Ciała piętrzyły się, ludzie umierali, a pokaz demonów Astroworld szalał dalej.

Obsługa koncertu próbowała pomagać i przeprowadzano resuscytację krążeniowo-oddechową podczas paniki, która rozpętał się wokół nich. Ludzie krzyczeli o pomoc, wrzeszczeli na piosenkarza, żeby przestał, ale on ich zignorował, później twierdząc, że przestałby, gdyby wiedział, że coś jest nie tak, choć przez cały czas patrzył bezpośrednio na tłum.

Materiał wideo rozpowszechniony w mediach społecznościowych pokazuje ludzi mdlejących podczas imprezy, gdy Scott nadal śpiewa — przyzywanie demonów musi trwać!

Kierownictwo ponosi winę za całkowite i zupełne lekceważenie ludzkiego życia, ponieważ nie było wyjścia awaryjnego. Mówiono nawet, że niektóre wyjścia zostały zablokowane lub zabarykadowane. Reakcje ochrony na ofiary śmiertelne i sytuację kryzysową były różne. Organizatorzy Astroworld mają kłopoty.

Czczenie demonów jest obecnie na najwyższym poziomie w Ameryce. Ponieważ „Demonkraci” którzy rządzą krajem, promują lewicowe zamieszki w każdym większym mieście, nic dziwnego, że ludzie umierają z powodu demonicznych występów w ramach tych rytuałów. Granice są otwarte dla handlu ludźmi, a nielegalne dzieci imigrantów znikają. Demony w Waszyngtonie lubią chaos. Będzie zaskakujące, jeśli ktoś ranny lub zabity podczas tańca demonów Astroworld wygra w sądzie, zwłaszcza gdy sądy znajdują się w rękach szalonych lewicujący sędziów (mianowanych przez Obamę), którzy popierają BLM, Antifę i satanistów.

Autorstwo: S.D. Wells
Tłumaczenie: Foxi
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: WolneMedia.net

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 20 , średnia ocena wartości wpisu: 4,20 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. agama 27.11.2021 14:39

  serio z tymi demonami xd

 2. Jack Ravenno 27.11.2021 14:50

  Serio.

  Nie ma się co nabijać, ponieważ właśnie ignoranci otwierają wrota piekieł.

 3. BANDZIORkaq 27.11.2021 16:23

  Demony to alter ego każdego z nas, ludzie dla ludzi od zawsze są największym zagrożeniem. Kiedyś wiara i obyczajność ograniczały tym demonom pole manewru. Teraz robi się wszystko, żeby ludzie stali się wyuzdani, bez poczucia winy i daje się swobodę obyczajów,jednocześnie ograniczając wolność osobistą i wprowadzając cenzurę informacji- żebyśmy nie dostrzegli więzienia w którym się znalezlismy- i to będzie przyczyną naszego upadku. Taka mała refleksja na weekend.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.