Trąby powietrzne i silne wiatry pustoszą Polskę

Opublikowano: 19.02.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 910

Potężny wiatr spowodowany przez niż Dudley zrównał z ziemią wiele budynków w całym kraju. Polska znalazła się pod wpływem głębokiego niżu, który przyniósł bardzo silne porywy wiatru, burze a także trąby powietrzne. Według danych na dzień 17 lutego w powiecie pleszewskim w województwie wielkopolskim nieopodal miejscowości Dobrzyca przeszła trąba powietrzna o intensywności f2 w sześciostopniowej skali Fujity. Wiele domów zostało poważnie uszkodzonych, a ludzie stracili dosłownie i w przenośni dach nad głową. Miejscowość wygląda jakby przeszły przez nią działania zbrojne. Powalone drzewa i powyrywane krzewy, powalone stropy, kawałki drewna z dachów a także gruz na chodnikach i ulicach.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. elmo205 20.02.2022 11:04

    HAARP

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.