Totalitaryzm korporacyjny

Opublikowano: 06.10.2020 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1427

Czyli o tym, że kapitalizm to komunizm, tylko Pana poznaje się w innym punkcie na osi czasu.

W komunizmie od początku wiesz kto jest twoim Panem a w Kapitalizmie swego Pana poznajesz na końcu. Masz pieniądze to żyjesz ponad prawem i możesz narzucać swoją wole innym. Mając odpowiednią ilość zasobów zmieniasz prawo pod swoje potrzeby. Wprowadzanie nowych wymogów, obostrzeń i podatków to działanie ma twoją korzyść, bo przez rok zamiast zarobić 100 mln zarobisz 90, ale jak już twoja konkurencja nie wytrzyma nowych ciężarów i zbankrutuje, będziesz zarabiał 150 mln i z nawiązką pokryjesz straty i zwiększysz udział w danym rynku. Przekupujesz z czasem, czy wręcz kupujesz urzędników i całe państwa na swoje potrzeby. Czy Morawiecki poniósł odpowiedzialność za cokolwiek mimo wyroku sądu? W 2014 roku mówił aby stawiać na oszczędności a nie konsumpcję i życie na kredyt, a co dzisiaj robi? Celowo i z premedytacją prowadzi nasze Państwo do bankructwa ku uciesze największego komunisty w Polsce do niedawna szeregowego posła w przebraniu katolika i prawicowca.

Dzisiaj obserwujemy jak sponsorowane przez koncerny medyczne WHO w asyście skorumpowanych polityków zmieniła świat w chaos, a jedynym remedium na powrót do czasów z przed Plandemii jest ich szczepionka. Pod ich interesy na całym świecie zmieniono prawo tak, żeby odebrać nam wybór. Zastosowano tu w sposób genialny taktykę manipulacji i tworzenia naszych światopoglądów. Ludzie tak wierzą w genialną i zbawczą role szczepień, że każdy, absolutnie każdy kto choćby położy cień na ten światopogląd jest uważany za zwykłego debila antyszczepionkowca. W sumie antyszczepionkowiec i debil to dla ogromnej rzeszy z Nas synonimy. Większość z nas nie ma bladego pojęcia ani jak ta szczepionka powstała, ani co zawiera, ani jak była testowana pod względem bezpieczeństwa czy skuteczności, ale wie, że szczepionka to zbawienie świata i ludzi, najwyższe z osiągnięć człowieka. Ponieważ takie zmienianie naszych światopoglądów jest przeprowadzone małymi kroczkami, bardzo mała część z nas jest je wstanie w ogóle wychwycić.

Popatrzmy na rolnictwo w Polsce. Młodym ludziom wpojono, że przejęcie gospodarstw po rodzicach to czysta głupota, wstyd i wieśniactwo. Zaczynamy mieć niby własne przekonania jak: wieśniak, burak, granatem od pługa oderwany, gówno chłopu nie zegarek itd. Po kolei pomaleńku z Polski pełnej opłacalnych upraw np. buraków cukrowych, hodowli krów, świń etc. przepisami „pomocowymi” gospodarkę rolniczą Polski przenosi się krok po kroczku za ocean. W jej miejsce wprowadza się wyjęte z pod naszego prawa obce wojsko, odbierając Polsce ponownie jej suwerenność. Wracając do tematu – jeśli coś się opłaca jak te nieszczęsne futerka, to kto inny zwierzaki będzie hodował, nie my Polacy lecz fermy bogatych ludzi, korpobogów. My jesteśmy od importowania i kupowania w Lidlu i Biedronce. Zniszczono całkowicie wszystko co polskie, mamy jeszcze trochę branży mięsnej i kilka zakładów cukierniczych, ale ich czas już jest bliski bo jest już i podatek cukrowy i TVN – szczucie na polskie zakłady, że syf – padłe zwierzęta itd. Do tego świńska grypa, szalone krowy, pomór świń i tak oto zostanie nam kupić w Stonce parówkę Berlinkę. Wszyscy jesteśmy zastraszani, a aby nie zaryzykować naszego przebudzenia jako całości, wszystkich za dużo myślących – czyli płaskoziemców, foliarzy itd., poubierają w kaftany bezpieczeństwa i podadzą na siłę i bez ich zgody (zgodnie z ustalonym przez PO a wprowadzonym w życie przez PIS zbrodniczym zapisem ustawy polskiego sejmu) substancję która sprawi, że nie będziemy już korzystać z 10% a jedynie z 5% możliwości naszych mózgów z zmienimy się w ich posłuszne owieczki.

Mam jedynie nadzieję, że ten kto to wszystko wymyślił i za pomocą sług swych wprowadza w życie nie przewidział jednego niuansu. Otóż założenie jest zdaje się takie, że my się na to zgodzimy. My czyli policjanci, żołnierze, inspektorzy sanitarni[1], księża którzy nie służą w służbie szatana[2], lekarze i personel medyczny i być może jakieś jednostki z elit rządzących nie musimy koniecznie się zgodzić wziąć w tym udział. To my sami mamy się nawzajem skrzywdzić dzięki takiej czy innej idei wszczepionej nam w mózg.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

Przypisy

[1] Ślepi wyznawcy greckiego Boga Pinkasa Łapówkasa.

[2] Wnioskowanie z usunięcia wody święconej z kościołów – albo w coś się wierzy, albo nie wierzy, chyba że się posługuje nie tej stronie którą się deklaruje, a która wody tejże się boi. Twórca tego planu, tej plandemii, globalnej manipulacji i fałszywych idei i wartości oraz jego poplecznicy – nie wzięli pod uwagę moralności, bo to zdaje się być im pojęcie nieznane… Coraz więcej ludzi się przebudza, coraz więcej z nas podczas modlitwy lub medytacji i wyciszenia odkrywa więcej, otrzymuje przekazy od swojego wyższego ja. Budźmy się już Kochani, pora wstać z kolan i powsadzać parę osób do więzienia.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,33 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o