Totalitaryzm korporacyjny

Opublikowano: 06.10.2020 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1193

Czyli o tym, że kapitalizm to komunizm, tylko Pana poznaje się w innym punkcie na osi czasu.

W komunizmie od początku wiesz kto jest twoim Panem a w Kapitalizmie swego Pana poznajesz na końcu. Masz pieniądze to żyjesz ponad prawem i możesz narzucać swoją wole innym. Mając odpowiednią ilość zasobów zmieniasz prawo pod swoje potrzeby. Wprowadzanie nowych wymogów, obostrzeń i podatków to działanie ma twoją korzyść, bo przez rok zamiast zarobić 100 mln zarobisz 90, ale jak już twoja konkurencja nie wytrzyma nowych ciężarów i zbankrutuje, będziesz zarabiał 150 mln i z nawiązką pokryjesz straty i zwiększysz udział w danym rynku. Przekupujesz z czasem, czy wręcz kupujesz urzędników i całe państwa na swoje potrzeby. Czy Morawiecki poniósł odpowiedzialność za cokolwiek mimo wyroku sądu? W 2014 roku mówił aby stawiać na oszczędności a nie konsumpcję i życie na kredyt, a co dzisiaj robi? Celowo i z premedytacją prowadzi nasze Państwo do bankructwa ku uciesze największego komunisty w Polsce do niedawna szeregowego posła w przebraniu katolika i prawicowca.

Dzisiaj obserwujemy jak sponsorowane przez koncerny medyczne WHO w asyście skorumpowanych polityków zmieniła świat w chaos, a jedynym remedium na powrót do czasów z przed Plandemii jest ich szczepionka. Pod ich interesy na całym świecie zmieniono prawo tak, żeby odebrać nam wybór. Zastosowano tu w sposób genialny taktykę manipulacji i tworzenia naszych światopoglądów. Ludzie tak wierzą w genialną i zbawczą role szczepień, że każdy, absolutnie każdy kto choćby położy cień na ten światopogląd jest uważany za zwykłego debila antyszczepionkowca. W sumie antyszczepionkowiec i debil to dla ogromnej rzeszy z Nas synonimy. Większość z nas nie ma bladego pojęcia ani jak ta szczepionka powstała, ani co zawiera, ani jak była testowana pod względem bezpieczeństwa czy skuteczności, ale wie, że szczepionka to zbawienie świata i ludzi, najwyższe z osiągnięć człowieka. Ponieważ takie zmienianie naszych światopoglądów jest przeprowadzone małymi kroczkami, bardzo mała część z nas jest je wstanie w ogóle wychwycić.

Popatrzmy na rolnictwo w Polsce. Młodym ludziom wpojono, że przejęcie gospodarstw po rodzicach to czysta głupota, wstyd i wieśniactwo. Zaczynamy mieć niby własne przekonania jak: wieśniak, burak, granatem od pługa oderwany, gówno chłopu nie zegarek itd. Po kolei pomaleńku z Polski pełnej opłacalnych upraw np. buraków cukrowych, hodowli krów, świń etc. przepisami „pomocowymi” gospodarkę rolniczą Polski przenosi się krok po kroczku za ocean. W jej miejsce wprowadza się wyjęte z pod naszego prawa obce wojsko, odbierając Polsce ponownie jej suwerenność. Wracając do tematu – jeśli coś się opłaca jak te nieszczęsne futerka, to kto inny zwierzaki będzie hodował, nie my Polacy lecz fermy bogatych ludzi, korpobogów. My jesteśmy od importowania i kupowania w Lidlu i Biedronce. Zniszczono całkowicie wszystko co polskie, mamy jeszcze trochę branży mięsnej i kilka zakładów cukierniczych, ale ich czas już jest bliski bo jest już i podatek cukrowy i TVN – szczucie na polskie zakłady, że syf – padłe zwierzęta itd. Do tego świńska grypa, szalone krowy, pomór świń i tak oto zostanie nam kupić w Stonce parówkę Berlinkę. Wszyscy jesteśmy zastraszani, a aby nie zaryzykować naszego przebudzenia jako całości, wszystkich za dużo myślących – czyli płaskoziemców, foliarzy itd., poubierają w kaftany bezpieczeństwa i podadzą na siłę i bez ich zgody (zgodnie z ustalonym przez PO a wprowadzonym w życie przez PIS zbrodniczym zapisem ustawy polskiego sejmu) substancję która sprawi, że nie będziemy już korzystać z 10% a jedynie z 5% możliwości naszych mózgów z zmienimy się w ich posłuszne owieczki.

Mam jedynie nadzieję, że ten kto to wszystko wymyślił i za pomocą sług swych wprowadza w życie nie przewidział jednego niuansu. Otóż założenie jest zdaje się takie, że my się na to zgodzimy. My czyli policjanci, żołnierze, inspektorzy sanitarni[1], księża którzy nie służą w służbie szatana[2], lekarze i personel medyczny i być może jakieś jednostki z elit rządzących nie musimy koniecznie się zgodzić wziąć w tym udział. To my sami mamy się nawzajem skrzywdzić dzięki takiej czy innej idei wszczepionej nam w mózg.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

Przypisy

[1] Ślepi wyznawcy greckiego Boga Pinkasa Łapówkasa.

[2] Wnioskowanie z usunięcia wody święconej z kościołów – albo w coś się wierzy, albo nie wierzy, chyba że się posługuje nie tej stronie którą się deklaruje, a która wody tejże się boi. Twórca tego planu, tej plandemii, globalnej manipulacji i fałszywych idei i wartości oraz jego poplecznicy – nie wzięli pod uwagę moralności, bo to zdaje się być im pojęcie nieznane… Coraz więcej ludzi się przebudza, coraz więcej z nas podczas modlitwy lub medytacji i wyciszenia odkrywa więcej, otrzymuje przekazy od swojego wyższego ja. Budźmy się już Kochani, pora wstać z kolan i powsadzać parę osób do więzienia.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,33 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o