Porwana do szpitala psychiatrycznego

Opublikowano: 29.09.2014 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 461

Do Szpitala Babińskiego w Kobierzynie została doprowadzona kobieta, którą obecnie przetrzymuje się w izolatce w „pasach” (chodzi zapewne o kaftan bezpieczeństwa). Maria Ziemiańska została w piątek porwana przez policję i umieszczona na Oddziale Psychiatrycznym tegoż szpitala! Jest faszerowana niebezpiecznymi dawkami leków i zastrzyków, takich jak haloperidol – stosowany m.in. jako tortury chemiczne przez sowietów w ZSRR.

Maria Ziemiańska nie została oficjalnie ubezwłasnowolniona, gdyż nie odbył się w jej sprawie proces sądowy, jest poddawana przymusowemu “leczeniu” psychiatrycznemu wbrew jej woli. Jeśli sprzeciwia się przyjmowaniu farmaceutyków, jest za karę unieruchamiana kaftanem bezpieczeństwa. Czyli stosowane są wobec niej tortury psychiatryczne. Umieszczono ją tam na podstawie zeznań wrogiej je osoby. Nie podano nazwisk policjantów, którzy podjęli decyzję o zastosowaniu brutalnego przymusu.

Istnieje podejrzenie, że przyczyną takiego zachowania policji i personelu szpitala jest zemsta za wypowiedzi pani Marii, których udzieliła podczas protestu Piotra Moskwy w Krakowie i Wrocławiu. Informowała wówczas o patologiach i zbrodniczych praktykach w Szpitalu Babińskiego oraz w krakowskich Domach Pomocy Społecznej, które znajdują potwierdzenie w innych źródłach. Być może chodzi o jej zastraszenie – by te wypowiedzi odwołała.

Obecnie Maria Ziemiańska przetrzymywana jest i poddawana “leczeniu” na podstawie postanowienia sądu, które bazuje na artykule 570. Artykuł ten wszedł w życie 22 stycznia 2014 r. i protestowało przeciwko niemu Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

21-minutowy reportaż dotyczący Marii Ziemiańskiej możecie zobaczyć na stronie TV Wolne Media.

Źródło: Monitor Polski

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Youpidou
Użytkownik
Youpidou

@bos
Prawa człowieka działają tylko na niebiałych ludziach na białym kontynencie.
Zresztą one nigdy nie działają, gdyby tak było to w Korei nie byłoby Kima,
a Izrael miałby nałożone sankcje za bombardowanie Palestyny.